AYŞE TOPÇU İLE UZAKTAN ÇALIŞIRKEN DESTEKLEYİCİ OLMAK

AYŞE TOPÇU İLE UZAKTAN ÇALIŞIRKEN DESTEKLEYİCİ OLMAK

Tarihler: 12 Kasım 2020 Perşembe ~ 12 Kasım 2020 Perşembe 12 Kasım 20:00 - 12 Kasım 22:30

Yer: Zoom

Ücret: TSOL Istanbul Online Atölye - 155 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 12, 2020 ~ Kas 12, 2020

Çoğumuz artık biliyoruz ki uzaktan çalışma ortamı kaliteli ve verimli ekip çalışması için vaha da olabilir kara delik de… Hem organizasyonlar hem de bireyler olarak aynı gemide olduğumuz dünyanın bu yeni halinde psikolojik dirençleri aşan, bağları güçlendiren ve üretkenliğe alan açan destekleyici bir çalışma ortamını oluşturmak için bireyler olarak bize neler düşüyor?

Birlikte çalıştığımız insanları desteklemek ve verdikleri rahatsızlık sinyallerini dikkatlice gözlemlemek; karşılaştıkları zorluklara nasıl yaklaşacakları konusunda onlara en iyi öneriyi sunmamızı sağlar. Çevik ekipleri yönetirken, iş arkadaşlarıyla iletişim kurarken ve müşterilerle temas kurarken etkili ve doğru şekilde destek vermeyi psikoterapi ve felsefe disiplinlerinin bilgi birikiminden ve iç görülerinden faydalanarak uygulamalı olarak çalışıyoruz. 

Bu online atölyede:

  • Ekibimizdekileri desteklemenin ve güçlendirmenin neden bu kadar önemli olduğuna değiniyoruz,
  • Kavrayışla ve duygusal olarak destekleyici şekilde dinleme pratiği yapıyoruz,
  • Merak ve tevazu ile düşünceli sorular sormanın mucizevi etkisini deneyimliyoruz,
  • Ekip içinde ortak beklentileri bir çerçeveye oturtmak için yöntem geliştiriyoruz,
  • Sözle olduğu kadar eylemle de açık ve destekleyici olduğumuzu göstermenin yollarını konuşuyoruz.

Atölye Lideri

Ayşe Topçu, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümünden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi, Pazarlama ve Yönetim Yüksek Lisansını tamamladı. 1996-2000 yılları arasında Bosch GmbH’de R&D Bölümünde Yazılım Tasarım Mühendisliği ile başlayan kariyer hayatı Koç Grubu’nda 15 yıl aktif olarak Dayanıklı Tüketim Grubunda devam etti. Kurumsal olarak son görevi Arçelik’te, Global Pazarlama, Marka ve İnovasyon Direktörlüğü oldu. Arçelik’te Uluslararası Pazarlama Direktörlüğü, Marka Yöneticilikleri, Inovasyon Yöneticiliği ve tüm süreçleri, Stratejik Pazarlama gibi görevlerde toplam 11 farklı ve yeni bölümü sıfırdan kurma ve yönetme şansı edindi. Ekiplerin gelişmesi ve eğitim her zaman önceliği oldu. Kurulan şirket içi akademilerle de “Kampüse Dönüş” 365 gün iç eğitim faaliyetlerini tetikledi ve yönetti. Aynı zamanda Adler Koçluk Okulu mezunu olan Ayşe Topçu 2016 yılından bu yana iki kurucusundan biri olduğu Telos Angels ile yeni ve yaratıcı fikirlerin iş dünyasına adım atmasına öncülük ve danışmanlık yapmaktadır.

Atölye Hakkında

Zoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten 2 saat önce e-posta adresinize gönderilecektir.

BİLETLER:

1 - TSOL Istanbul Online Atölye - 155 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT