BUGÜN NASILSIN ? BEN HER ZAMAN İYİYİM !

BUGÜN NASILSIN ? BEN HER ZAMAN İYİYİM !

Tarihler: 04 Aralık 2020 Cuma ~ 04 Aralık 2020 Cuma 04 Aralık 19:45 - 04 Aralık 21:00

Yer: zoom

BİLET AL

Ücret: Yoga - 105 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 4, 2020 ~ Ara 4, 2020

İyi Olma halinin devamı ...

sadece mutlu olmak değil, Kendini kabuldür. 

Sadece yaşarken mutlu olmak değil, Yaşamdan zevk almaktır. 

Sadece kendinle mutlu olmak değil, Kendini yeterli hissetmektir. 

Sadece sevilmek değil, Sevebilmektir. 

Sadece konuşmak değil, Dinleyebilmektir. 

Sadece belirlenen amaçları uygulamak değil, yaşamayı amaçlamaktır. 

Sadece önünde çizilen yolda ilerlemek değil, yeni deneyimler ve yaşantılara açık olmaktır. 

Leyla ve Meltem ile 4 Aralık Cuma 19:45-21:00 arası yoga, meditasyon, mantra ve nefes çalışmaları ile İYİ OLMA HALİ'NİN DEVAMLILIĞI için bir araya gelelim. 

Etkinlik saatinde atölyeye katılamasanız bile etkinlikten sonra atölyenin kaydını izleme imkanı vardır. Kayıt yaptıran herkese video linki gönderilecektir.

Leyla Zerger Sidal - Türk Hava Yolları, Birleşmiş Milletler ve Dünya Bankası Projelerinde çalıştı. En son Coface Sigorta’da Pazarlama ve İletişim Bölüm Başkanlı’ğı görevinden ayrılarak şirketlere pazarlama ve iletişim danışmanlığı yaparak yogayı hayatının merkezi haline getirdi. 

Yoga eğitmenlik eğitimini ilk olarak Cihangir Yoga’dan Mey Elbi ve Naz Şarman’la çalışarak aldı. Daha sonra Endonezya / Bali’ye giderek High Vibe Yoga’da Emily Kuser, Carlos Pomeda, Octavio Salvado, gibi dünyaca bilinen çok kıymetli hocalarla çalışma şansı elde etti. Ayrıca Bali’de Inyoman Parsana ile “accupreasure iyileşme teknikleri” eğitimini tamamladı. Şu an şirketlere ve bireysel öğrencilerine, nefes, meditasyon, hatha yoga, vinyasa yoga, anusara yoga ve sandalye yogası dersleri vererek bilgi ve tecrübelerini aktarmaya devam ederken, yoga felsefesi üzerine sohbetler düzenliyor. Aynı zamanda yoga eğitmeni olmak veya kendi pratiklerinde derinleşmek isteyen öğrencilere eğitmenlik eğitimi veriyor.

Meltem Fakabasmaz - 10 yıla yakın medya dünyasında çeitli pozisyonlarda çalıırken fiziksel ve ruhsal yaadıım bazı olumsuzluklara yardımcı olması için yogaya baladım. Sonrasında 2015’te eitim alarak yoga uzmanı oldum. NLP, meditasyon, nefes ve ayurveda eitimler ile beraber bütünsel yaklaımla yoga uzmanlııma dersler, atölyeler, kamplar ve eitimlerle tam zamanlı olarak devam ediyorum. 1500 saate yakın 

E-RYT® 200, RYT® 500, YACEP® Yoga Alliance onaylı sertifikamla beraber Ayurveda, Errickson Coaching NLP Master, Yoga Terapi, Budokon, Nefes ve Meditasyon konularında ayrı ayrı uzmanlık sertifikalarım var. Yaklaşık 1500 saate yakın tamamladığım eğitimlerimle stanbul’da çeşitli stüdyolarda, online ve bireysel olarak dersler vermekle beraber kendi youtube kanalımda (meltem ile yoga), ayrıca flovonline ve yogauni sitelerinde yoga videolarım yer almaktadır.

Salıklı yaam üzerine http://www.terapimyoga.com yazılarımın olduu sitemle beraber http://www.uplifers.com ve http://www.livetobloom.com sitelerinde yoga, salıklı yaam ve kişisel gelişimle ilgili yazılar yazıyorum. Happilyeverafter isminde sıklıkla meditasyonlar paylaım podcastimden de yayın yapıyorum. 

BİLETLER:

1 - Yoga - 105 TRY
Yoga, nefes, meditasyon, ayurveda

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT