Danışmanlık Tedbiri Uygulayıcı Eğitimi

Danışmanlık Tedbiri Uygulayıcı Eğitimi

Tarihler: 16 Kasım 2020 Pazartesi ~ 21 Kasım 2020 Cumartesi 16 Kasım 21:00 - 21 Kasım 22:30

Yer: Zoom

Ücret: Uzmanlık - 890 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 16, 2020 ~ Kas 21, 2020

Adnan Menderes Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalıdır.

Eğitimimiz 6 Akşam peş peşe aynı saatte yapılır.
Eğitim tamamlandığında, sertifikanız adresinize kargolanır.

Danışmanlık Tedbiri Nedir?

Herhangi bir sebeple adli sürece dahil olmuş ve hakkında danışmanlık tedbirine karar verilen çocukların bedensel, zihinsel, psiko-sosyal, duygusal gelişimini desteklemek, okul, aile ve sosyal çevresi ile uyumunu güçlendirmek ve yeteneklerine uygun bir meslek sahibi olarak hayata hazırlanmalarını sağlamak amacıyla okul başarısını arttırma, madde kullanımı, davranış bozukluğu, ergenlik sorunları, aile içi iletişim gibi çocuğun bakımını üstlenen kişilerin ihtiyaçlarına uygun konularda danışmanlık hizmetinin sunulmasıdır.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Eğitime danışmanlık tedbirini uygulama görevini alabilecek kişiler katılabilir. Danışmanlık tedbirini şu kişiler uygulayabilir:

İlgili mahkemenin görevlendirmesiyle Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ya da yerel yönetimler bünyesinde hizmet veren psikolog,
Psikolojik danışman,
Sosyal hizmet alanlarında eğitim veren kurumlardan mezun meslek mensupları.

Etkinliğimizi incelemek için tıklayabilirsiniz. https://www.potansiyelim.com/online-egitim/danismanlik-tedbiri-uygulayici-egitimi/

Seminer zamanında, canlı sınıfa girmek için tıklayınız. https://zoom.us/my/potansiyelim

Potansiyelim.com Hakkında:

İnternetin gelişmesi ve yayılmasıyla, eğitimin, sınıflardan çıkarak, ceplere gireceğini yıllar önce anlayan ve naçizane geleceği gören bir eğitim kurumuyuz. 2011 yılında kurulduk. Bu alanda hizmet üreten Ülkemizin ilk eğitim kurumuyuz.

Geçtiğimiz 9 yıl içinde 20.000 saatin üzerinde online canlı sınıf eğitimi vererek, bu alanda ulaşılması zor bir rekora imza attık. Her eğitimimizde, eğitim kalitemizi ölçümleyerek, daha iyi nasıl olurdu? Sorusuna cevaplar arayarak, her gün kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz.

Gelişmiş ölçme ve değerlendirme tekniklerimiz sayesinde, eğitimlerimizin tamamının, yüz yüze eğitimlerde bir tam günde verilen eğitimlere göre 3,2 kat daha verimli olduğunu ispatladık.

Online eğitim bizim ana uğraşımız, pandemi öncesinde de online eğitimler veriyorduk, her şey normale döndüğünde de online eğitimler vereceğiz. Kaydolacağınız eğitimlerde, eğitmenin yetkinliği kadar, eğitenin online eğitim yetkinliğine de dikkat etmenizi öneririz.

Potansiyelim.com olarak, alanlarında deneyimli, 50 den fazla eğitmen ile çalışıyoruz. 9 yılda biriktirdiğimiz tüm deneyimi, Eğitmenlerimizle de paylaşarak, yüz yüze eğitimlerden çok daha başarılı online eğitimleri değerli birey ve kurumlar ile buluşturuyoruz.

Hem eğitmenlerimizi tanımanız hem de güzel konularda bilgilenmeniz için, haftada en az bir ücretsiz seminer düzenliyoruz. Seminer ve eğitim takvimimizi buradan https://www.potansiyelim.com/etkinlik/ görebilirsiniz.

Deneyimimiz güvencemizdir.

BİLETLER:

1 - Uzmanlık - 890 TRY
Danışmanlık Tedbiri

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT