Doğuma Hazırlık Ebeveyn Akademisi

Doğuma Hazırlık Ebeveyn Akademisi

Tarihler: 16 Temmuz 2021 Cuma ~ 27 Ağustos 2021 Cuma 16 Temmuz 23:30 - 27 Ağustos 23:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Doğuma Hazırlık Eğitimi - 955 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 16, 2021 ~ Ağu 27, 2021

Bilinçli ebeveynlikte, çocuğumuzu farkındalıkla birlikte büyüterek, aile takip sistemimiz ile desteklemek adına çıktığımız bu yolculukta ilk adım; doğuma hazırlık eğitimlerimizdir.

Birçok temel doğuma hazırlık eğitimlerinden büyük oranda içerik ve süresi bakımından farklılık gösteren bütüncül kapsamlı bir eğitimdir.

Program Hakkında Genel Bilgi:

  1. Teorik bilgiler ile uygulamalar, testler, telkinler, ödevler, öneriler, eğitim sunumlarının verilmesi, ürünlere yönelik indirim kodları ve hediyeler yer almaktadır.
  2. Uzmanlarımızında bulunduğu whatsapp programında da  doğum anına kadar ve doğum sonrası bebeklik döneminde de danışmanlık almaya devam ediyorsunuz. doğum anı yada doğum sonrası sizi destekleyen programlarımız hizmetlerimizle de ergenliğe kadar size atanan aile danışmanınızla birlikte yol arkadaşlığı yapıyoruz.
  3. Programlarımız haricinde ücretsiz katılacağız her ay 1 gebelere özel destek çemberi,  1 annelere özel destek çemberi ve 1 babalara özel destek çemberi bulunmaktır. 
  4. Bu çemberlerin amacı ebeveynler arasında bilgi alışverişini ve uzmanlarımız tarafından kadın erkek ve çift olarak ihtiyaç duyduğunuz kişisel gelişiminize yönelik farkındalık çalışmalarıdır.  
  5. Her zoom eğitiminde önce teorik temel bilgilere dair uzman anlatımı ve sunumu olmaktadır.  Sunum sonunda danışmak istediğiniz konulara dair sorularınız uzman tarafından cevaplanacaktır.
  6. Bazı eğitimler sonunda konuları pekiştirmek ve pratik yapmak adına ebeveynlere uygulamalı ödevler verilebilmektedir.
  7. Tamamlanan program için o döneme yönelik ebeveyn akademisi mezuniyet sertifikası verilecektir.
Program sonunda aile danışmanınız ilbir genel durum değerlendirme raporu sunulan online biaile görüşmesi yapılacaktır

Eğitim dışında danışmak istediğiniz herhangi bir konu ile ilgili veya uzman desteğine ihtiyaç duyduğunuz takdirde tarafımıza durumu belirterek desteğimizi alabilirsiniz.

 Eşli Katılımınızı tercih ederiz, eş için ek ücret alınmamaktadır. Online zoom üzerinden yapılmaktadır.

Erken kayıt avantajına özel 1450 tl yerine 950 tl

Katılım günü ve süresi:

haftada 1 olmak üzere 6 haftada tamamlanır her modülün içeriğine göre süreleri en az 2 saat veya 4 saate kadar değişkenlik göstermektedir.

Eğitimi tamamlayanlar doğuma kadar uzmanlarımızın takibi ve desteği altında olur. ek destekleyici programlarımıza ve eğitimlere tekrar tekrar ücretsiz katılım hakkına sahiptir.

BİLETLER:

1 - Doğuma Hazırlık Eğitimi - 955 TRY
Ebeveyn , Aile Eğitimi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT