Mindfulness Farkındalık Eğitimi 101

Mindfulness Farkındalık Eğitimi 101

Tarihler: 29 Mart 2021 Pazartesi ~ 06 Nisan 2021 Salı 29 Mart 21:00 - 06 Nisan 21:00

Yer: Zoom, WhatsApp

BİLET AL

Ücret: Eğitim - 155 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 29, 2021 ~ Nis 6, 2021

Mindfulness, şimdiki an içerisinde gerçekleşenlere dikkat etmek, bu dikkatin niteliğini fark etmek ve tüm bu fark edilenleri aceleyle yargılamaksızın kabul etmeyi içerir. Farkındalık üzerine çalışılarak, pozitif zihinsel sağlık gelişimine katkı sağlayarak baskı, kriz ve stres zamanlarında akıllıca kararlar almalarına olanak tanır.

Kendinin farkında olmak, insanların kariyer, iş ve sosyal hayatlarında doğru ve sağlıklı kararlar vermesine yardımcı olur. Farkındalık, tüm kişisel gelişim ve profesyonel etkililik için sağlam bir temel sağlar.

Farkındalık üzerinde çalışmak ve onu uygulamayı öğrenmek, bir kişinin kişisel gelişimine yapabileceği en değerli yatırımlardan biridir. Bu Farkındalık Eğitimi, Farkındalığı bir 'yaşam biçimi' haline getirme konusunda size adım adım rehberlik edecek, böylece düşünceli ve tarafsız bir bakış açısı sürdürmenin getirdiği faydaları öğreneceksiniz.

Mindfulness Eğitimi ile “Farkındalığın” temel kavramını keşfedecek hem iç hem dış farkındalık ile yargılama yapmadan (başkalarına ve kendimize), şu anda yaşamaya odaklanarak (yararsız düşünceleri susturarak ve olumsuz deneyimlerle barışarak) bunları uygulayabileceksiniz.

Shiftedminds Eğitim Platformu olarak eğitimdeki temel hedefimiz, başlı başına uzun emek ve yoğun bir çalışma isteyen Mindfulness eğitimini, 7gün boyunca temel tutumlarını hayatınıza katmak, farkındalığınızı genişletmek ve Mindfulness'a bir giriş yapmaktır. 

Açılış Webinarı: 29.03.2021 Pazartesi, Saat:21:00 Eğitim akışı, metodolojisi hakkında bilgilendirme ve katılımcılar ile tanışma.

Eğitmen: Psikoloji - Nörobilim Uzmanı Gülferi Yıldırım

Dijital Eğitim İçeriği

1. Gün: 30.03.2021 Salı -  Mindfulness

2. Gün: 31.03.2021 Çarşamba - Stres Yönetimi

3. Gün: 01.04.2021 Perşembe - Anda Kalmak

4. Gün: 02.04.2021 Cuma - Dikkat ve Odaklanma

5. Gün: 03.04.2021 Cumartesi - Yargısız Gözlem

6. Gün: 04.04.2021 Pazar - Kabul ve Teslimiyet

7. Gün: 05.04.2021 Pazartesi - Öz Şefkat

Kapanış Webinarı: 06.04.2021 Salı, Saat:21:00 

1 hafta boyunca dijital olarak işlenecek eğitim içeriklerinin geniş hali işlenecek, mindfulness egzersizleri gerçekleştirilecektir. Katılımcıların eğitime dair merak ettikleri soruları da yanıtlanacaktır.

Eğitmen: Nörobilim ve Psikoloji Uzmanı Gülferi YILDIRIM

Mindfulness Eğitimi Size Neler Kazandırır?

  • Hayata tepki vermekten… öz kaynakları etkin kullanarak yanıt verebilmeye;
  • Zihinsel kalıplarla dış faktörleri yargılamaktan … kendine, başkalarına ve hayata yönelik bütünsel bir farkındalığa;
  • Hayatta kalmaya çalışandan … öğrenen, dönüşen, motivasyonu koruyabilen bir çalışan olarak hayata ve işe bağlılığa kalıcı bir geçiş yaparlar.

Program İçeriği Hakkında Önemli Bilgilendirme

Shiftedminds Yeni Nesil Teknolojik Eğitim Platformu olarak yeni yüzyılın hızının ve beklentisinin oldukça yüksek olduğunun farkındayız. Bu argümanları bir araya getirerek gördük ki eğitim almak isteyen fakat buna çok fazla zaman ayıramayan, doğru ve güncel bilgiye hızlı bir şekilde ulaşamayan kişiler ve kurumlar mevcut. Buradan yola çıkarak eğitime katılan kişilerin, günün istediği saatinde bu içeriklere bakabileceği, kendi eğitim zamanını ve modelini kendine uyum sağlayacak şekilde düzenleyebileceği şekilde WhatsApp’a göre uyarladık. Başlatmış olduğumuz WhatsApp Eğitimlerimiz kişilerin istediği zamanda ve istediği yerde ulaşımı kolay olacak şekilde dizayn edilmiştir.

➢ Eğitimimiz de webinarlar için "Zoom" programı kullanılmaktadır. Katılım Linki whatsapp üzerinden sizlerle paylaşılacaktır. 

➢ Whtasapp üzerinden sizlere ileteceğimiz eğitim dökümanlarımız belli bir akışta gelmektedir, animasyonlaştırılmış eğitim videoları, eğitmenlerimizin videoları, günün konusuyla ilişkili soru kartımız, tekrar kartımız ve açık kaynak paylaşılacaktır.

➢ Whatsapp eğitim grunumuz kapalı bir grup olacaktır ve modoretör tarafından yönetilecektir. Gruba dışardan mesaj atmanız mümkün değildir. 

➢ Soru kartına cevaplarınızı ve aklınıza takılan soruları özelden modoretöre dilediğiniz saatte iletebilirsiniz.

➢ 7 günlük whatsapp eğitimi sonunda Gülferi Yıldırım ile gerçekleştireceğimiz eğitim webinarında whatsapp üzerinden görmüş olduğunuz eğitim içeriklerinin geniş hali sizlere anlatılacak ve sorularınız yanıtlanacaktır. 

➢ Katılımcı günün istediği saatinde whatsapp üzerinden paylaşılan eğitim içeriklere bakabilir, eğitim zamanını ve modelini kendine uyum sağlayacak şekilde düzenleyebilir.

➢ Eğitimimize dünyanın her yerinden katılabilir, tüm eğitim içeriklerine ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz.

➢ Program sonunda katılımcılar Shiftedminds tarafından sertifikalandırılmaktadır.

Gülferi YILDIRIM Kimdir?

İTÜ Elektronik Mühendisliği’nden mezun ve Yeditepe Üniversitesi’nden (MBA) İşletme Yüksek Lisansına sahip olan Gülferi Yıldırım, Üsküdar Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programının ardından aynı üniversitede Nörobilim Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Geliştirdiği eğitim programı ile insanların mutluluk, düzeylerinin önemli oranda arttırılabileceğini ve beyin aktivitesinde yarattığı değişimi gösteren dünyanın ilk araştırmasını nörobilim tezi olarak yayınlanmıştır. Aynı zamanda Kültür Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak “İletişim ve Marka Yönetimi” dersi vermektedir.

Kurumsal dünyada, 30 yıla yakın süredir kurumsal dönüşüm, strateji, organizasyonel yapılanma, iletişim ve pazarlama konularında danışmanlık ve liderlik yapmaktadır. Her yıl İstanbul Kongre Merk

BİLETLER:

1 - Eğitim - 155 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT