ONLİNE Faruk Duman Öykü Atölyesi (4 Hafta)

ONLİNE Faruk Duman Öykü Atölyesi (4 Hafta)

Tarihler: 02 Eylül 2020 Çarşamba ~ 23 Eylül 2020 Çarşamba 02 Eylül 19:00 - 23 Eylül 21:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: ONLİNE Faruk Duman Öykü Atölyesi - 455 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 2, 2020 ~ Eyl 23, 2020
Faruk Duman Öykü Atölyesi, pratiğe dayalı bir çalışma atölyesidir. Katılımcıların düzenli bir biçimde öykü yazmalarını, yazdıkları öykülerin eksiklerini görmelerini sağlamaya yönelik bir çalışmadır. Faruk Duman Öykü Atölyesi'nde, yazılan öykülerden yola çıkılarak bir yandan o öykülerin sorunları bir tartışma ortamı içinde belirleniyor, o sorunların giderilmesine yönelik öneriler getiriliyor, bir yandan da, tartışılan öykünün gerektirdiği teorik konular tartışılıyor. Amaç, katılımcı yazar arkadaşların öyküye daha çok zaman ayırmasını, dil, üslup, kurgu gibi konuların geliştirilmesi için yön göstererek daha çok çaba göstermesini sağlamak. Yazma serüvenine katkı sağlayacak kitap ve yazarlar hakkında bilgi sahibi olmak Atloye’nin, konu başlıklarından oluşan bir programı bu sebeple bir süresi de yok. Faruk Duman atölyesi ayda bir, tüm yıl boyunca yapılır. Katılımcılardan devamlılık beklenir. Yeni katılıcılar, atölyeye istedikleri ay kendilerine ait bir öykü ile dahil olabilirler.

BİLETLER:

1 - ONLİNE Faruk Duman Öykü Atölyesi - 455 TRY
ONLİNE Faruk Duman Öykü Atölyesi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT