ÖZDEĞERLİLİK EĞİTİMİ

ÖZDEĞERLİLİK EĞİTİMİ

Tarihler: 23 Nisan 2021 Cuma ~ 23 Nisan 2021 Cuma 23 Nisan 20:30 - 23 Nisan 22:30

Yer: zoom

BİLET AL

Ücret: Norma Fiyat - 85 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 23, 2021 ~ Nis 23, 2021

İlk 5 kişi 50 TL, Normal Fiyatı 80 TL, Arkadaşınla gel iki kişi 100 TL. alınca nilgunyetis@yahoo.com 'a telefonunuz ile mesaj atın. 

BU ATÖLYE ÇALIŞMASI KİMLER İÇİN:

- İş ve yaşamda çok çalışıyor, çok veriyor ama verdiklerinizin karşılığını alamıyorsanız,

- Yeteneklerinizin altında bir pozisyonda çalışıyor ama ilerleyemiyor, görülmüyor, neden olduğunu da bir türlü anlayamıyorsanız,

- Konuşuyor, ama konuştuklarınızın duyulmadığını, anlaşılmadığınızı hissediyorsanız, 

- Maaş artışı isteyemiyor, dile bile getiremiyorsanız,

- Kendinize birşey aldığınızda, yaptığınızda bile suçluluk duyuyorsanız,

- Kolay kolay isteyemiyor, kendinize "EVET" diyemiyorsanız,

- Gelecek kararları veremiyor, verseniz de çabuk vazgeçiyorsanız,

- Daha çok dışarının onayını almayı arıyorsanız, dışarıdan onay almadıkça kendi kararlarınızı almakta zorlanıyorsanız,

- Kolay kolay "Hayır" diyemiyor, dediğinizde de kötü hissediyorsanız,

- Basşkaları mutlu olmadan siz mutlu olamıyorsanız,

- Kenidinizi sona koyuyor, bununda başka bir yolu olmadığını sanıyorsanız;

Büyük ihtimalle özdeğerlilik sorununuz vardır.

Özdeğerlilik sözlükte  “Birinin kendisini insan olarak değerli bulması, kendine saygı duyması, kendini değerlendirmesi” diye geçmektedir. Bazen özsaygı (self-esteem) ile de aynıymış gibi tanımlansa da, özdeğerlilik gerçekte insanın yaradılıştan gelen insan olma değerinin farkına varmasıdır.

Çocuklukta çok bilinçli bir aile ve toplumda yetişmediğinizde özdeğerinizin yaralanması ve ÖZBENLİĞİNİZ ile kopuk bir hayat yaşamanız muhtemeldir. Bunun neticesinde yaralı çocuklar ve yetişkinliklerde yaralı benlikler ortaya çıkmaktadır.

Çoğumuzun müzdarip olduğu ama dile getirmeye çekindiği şeydir özdeğerlilik. Oysaki hayatta ve ilişkilerde mutuluk ve doyumu çok engellediği gibi potansiyelinizin altında işlerde çalışmanıza, potansiyelinizi ortaya çıkaramamanıza neden olur. Sonuç; mutsuzluk, fazlası ile verme, karşılığını alamama, düşük para kazançları, mutsuz evlilik, arkadaşlıklardır. Bu kadar ızdırabı çekmeye değer mi?

Teşhisi doğru koymazsanız uzun süre sıkıntılarını çekeceksiniz. Gelin bu döngüyü bu atölye çalışmasında kaldıralım, ferahlayın, potansiyelinizi ortaya çıkarmaya ve özgüvenle ilerlemeye başlayın.

Daha önceki Özdeğerlilik Atölyesine katılanlar neler söyledi: 

"Bütün katılımcıların anlattıklarından kendimde bir pay bulduğum ve üstüne degindiginiz çalışmalar ile farkındalığının arttığı ve aydinlandigim mukemmel bir çalışmaydı çok tesekkurler." İş Sahibi- Mühendis

"Bana hayal kurmayı ,kendimi tanımayı ,dua edebilmeyi ve sayamayacagim öğrettikleri iz hayatıma kattiginiz katkılar için çok teşekkürler." Danışman

"Çok güzel bir ortam oluştu, anlattıklarımızla kendimizden bir parça bulduk, paylaştık. Anlattıklarınızla parçalarımız anlamını ve gideceği yolu buldu.Teşekkürler." Mühendis- Yönetici- Kadın

"Harika bir çalışma oldu teşekkür ederim." Mühendis,Yönetici- Kadın

Atölye sonucunda alacağınız:

1- sorununuzu anlama ve çözümü olduğunu fark etme

2- Bu konuda diğer insanları da dinleyip yanlız olmadığını fark etme,

3- SAna özel çözüm yollarını alıp yoluna daha güvenle ve rahatlıkla devam etme.

4- önünde fark etmediğin blokajları çözmüş olacaksın. 

Gel pandemi döneminden faydalan atölye çalışmasında buluşalım.

Bu konuda daha önce yazdığım yazımı da web sitemden okuyabilirsiniz. Okumak için tıklayın...

Görüşme öncei bağlantıda sıkıntı olursa 0-533-763 33 87 'i arayın....

Atölye Lideri:

Nilgün YETİŞ kimdir?;

Ben bir Uçak Mühendisiyim ve Dönüşüm Koçuyum (İş & Yaşam &Yönetici). Yazmayı severim. Vakit buldukça resim yaparım, farklı yemekleri icat etmeyi severim.

Hayalindeki anlamlı yaşamı iş ve yaşamı tasarımında ve gerçekleştirmende sana yardımcı olan bir kolaylaştırıcıyım.

En önemli yeteneklerimden biri insanların içindeki görünmeyen, açığa çıkmamış potansiyellerini görmek, açığa çıkarmalarına yardımcı olmak ve daha yüksek bir yerden performans göstererek, daha mutlu, keyifli bir hayat yaratmalarına katkıda bulunmak.

2006'dan itibaren kendime kişisel gelişim konularında yatırım yaptım, Kuraldışı Atölye çalışmaları ve arkasından 1.5 yıl Şiddetsiz İletişim Liderlik çalışmalarına katıldım. Dönüşüm Koçluğu yolculuğum 2011'den iş yaşamında iyi konumda olmama rağmen mutlu hissetmem ve yaratıcılığımı kullanamadığımı görmem ile Jung Koçluğu eğitimini almam ile başladı. Amerika'dan 1.5 yıl katıldığım Dönüşüm koçluğu eğitimi yanında dünyaca ünlü hocalardan da eğitimler aldım, programlarını takip ettim ( Bob Proctor, Ann Wilson, Marshall Goldsmith ..gibi) Parasal bilinç ile ilgili çeşitli programlara katıldım ve olayın çok boyutlu olması ve insanın hayatını, kararlarını çok etkilemesi bu konuda çalışmalar yapma isteği uyandırdı. Sitemden ulaşabileceğiniz ayrıca 6 haftalık online "Parasal Bilinç Eğitimi" programım da bulunmaktadır.

23 yılı aşkın şirket kurulumu, yöneticilik & liderlik deneyimim, kişisel gelişim, resim ve koçluk eğitimlerim ile; almış olduğum yaratıcılık, mitoloji, Jung Psikoloji’si, liderlik, zihin yönetimi, enerji ve beden çalışmalarını kullanarak danışanlarımın önlerinde oluşturdukları engelleri aşmalarını, gerçekleri ile tanışmalarına, istedikleri yaşamı ve işi yaratmalarına yardımcı oluyorum.

Çalışmalarımı takip etmek isterseniz sizlerle aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan bağlantı kurmaktan memnuniyet duyarım:

Linkedin'den bağlantı için https://www.linkedin.com/in/nilgunyetis/

İnstagram: https://www.instagram.com/nilgun.yetis/

BİLETLER:

1 - Norma Fiyat - 85 TRY
Normat fiyatı

2 - İlk 5 Kişi - 55 TRY
ilk alan 5 kişi

3 - Arkadaşınla Gel - 125 TRY
iki arkadaş & eş geldiğinde fiyat 120 TL

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT