Travma Araştırmaları

Travma Araştırmaları

Tarihler: 04 Mayıs 2021 Salı ~ 05 Mayıs 2021 Çarşamba 04 Mayıs 18:00 - 05 Mayıs 22:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Travma Araştırmaları 1. Bölüm Video Kayıtları - 445 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 4, 2021 ~ May 5, 2021

Travma Araştırmaları'na devam ediyoruz. 19-20 Mart'ta yayınlanan ilk bölümde travmanın tanımını, sinir sistemini nasıl etkilediğini, nesillerarası travma, travmayı öz farkındalık ile nasıl dönüştürebileceğimizi ve basit zihin-beden pratikleri ile nasıl iyileşebileceğimizi değerli uzmanlarımızdan öğrendik.

İkinci bölümde ise travma tedavisinde geliştirdiği Somatik Deneyimleme yöntemi ile çığır açan, Kaplanı Uyandırmak kitabıyla tanıdığımız Prof. Dr. Peter A. Levine, çocukluk travmaları ve bağlanmayı konuşacağımız Psk. Çiğdem Doğan Bilgin, travma tedavisinde davranışçı bilişsel terapi hakkında bilgi verecek Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu, travma ve mindfulness hakkında konuşacağımız David Cornwell ve EMDR terapisini anlatacak Uzm. Psk. İbrahim Eke konuğumuz olacak. 

Yabancı dilde gerçekleşen oturumlarda çeviri olanağı bulunmaktadır. Canlı yayın kayıtlarına daha sonra erişiminiz olacaktır. 

Ayrıntılı bilgi ve program için lütfen web sitemizi takip ediniz: www.yolyoga.com

Kayıt kategorileri:

Travma Araştırmaları 1. Bölüm 19-20 Mart tarihlerinde yayınlandı. Dr. James S. Gordon, Feride Gürsoy, Prof. Dr. Stephen Porges, Prof. Dr. Patricia Gerbarg, Prof. Dr. Richard Brown'ın katılımı ile gerçekleşti. Eğer bu kategoriyi satın alırsanız sadece 1. bölümün kayıtlı videolarına erişebilirsiniz.

Travma Araştırmaları 1. ve 2. Bölüm kategorisinden bilet alırsanız, hem ilk bölümün kayıtlı videolarına, hem de ikinci bölüme kayıt olursunuz. 

Travma Araştırmaları 2. Bölüm 4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecektir. Bu kategoriden bilet almanız durumunda sadece ikinci bölüme kayıt olursunuz. İlk bölüme katılmış misafirlerimiz %30 indirim hakkına sahiptir. İndirimi kullanmak için size gönderdiğimiz e-postadan ve web sitemizden bilgi alabilirsiniz.

BİLETLER:

1 - Travma Araştırmaları 1. Bölüm Video Kayıtları - 445 TRY
19-20 Mart'ta gerçekleşen ilk bölümün altyazılı videolarına 60 gün boyunca erişim

2 - Travma Araştırmaları 1. ve 2. Bölüm - 690 TRY
ilk bölümün kayıtlı videolarına erişim ve ikinci bölüme katılım

3 - Travma Araştırmaları 2. Bölüm (4-5 Mayıs) - 355 TRY
Sadece ikinci bölüme katılım. İlk bölüme katıldıysanız indirim hakkınız bulunmaktadır. Bilgi için mail kutunuzu ve web sitemizi kontrol ediniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT