YUNUS SEZENER İLE DOĞRU İLİŞKİYİ NASIL KEŞFEDERİZ

YUNUS SEZENER İLE DOĞRU İLİŞKİYİ NASIL KEŞFEDERİZ

Tarihler: 16 Eylül 2020 Çarşamba ~ 16 Eylül 2020 Çarşamba 16 Eylül 20:00 - 16 Eylül 22:30

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: TSOL Istanbul Online Atölye - 140 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 16, 2020 ~ Eyl 16, 2020
Partner seçimi verip verebileceğimiz en meşakkatli ve kritik kararlardan biri. Tekrar tekrar yanılmanın verdiği sıkıntı ve zaman kaybı olarak bize dönebilen bedelleri, oldukça yüksek. Eskiden eş seçimi ebeveynler ve sosyal çevrenin işiyken şimdi –çoğunlukla- partnerimizi kalbimizin sesini dinleyerek ve sezgilerimize dayanarak kendimiz tespit etmemiz gerekiyor. Bu pek önemli bir gelişme gibi görünse de gerçekte, pek de anlayamadığımız sebeplerle, oldukça sorunlu karakterler ve dinamikler bize çekici gelebiliyor.DOĞRU İLİŞKİYİ NASIL KEŞFEDERİZ'DE:Yaptığımız seçimlerin nedenlerini daha iyi anlıyoruzKüçük yaştaki deneyimlerimizin bize kimi, nasıl sevebileceğimize dair senaryoları nasıl verdiğini keşfediyoruzTekrar eden zararlı örüntüleri inceliyoruzBizi mutsuz eden insanları seçme eğilimini inceliyoruzKendimizi gerçekleştirme şansımızı sabote eden en yaygın üç tekniği mercek altına alıyoruzAslında daima, bizim içten içe inandığımızdan daha fazla olası partnerin var olduğunu öğreniyoruzSevebileceğimiz kişi konusunda içsel senaryolarımızı genişletiyoruz.Bu ders bizi, aşkta daha güvenli, daha yaratıcı ve daha etkili seçimler yapabilmemiz için hayati bir dizi kavrayışla donatır.Atölye LideriÜsküdar Amerikan Lisesi ve Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Yunus Sezener, Avukat olarak üç sene boyunca çalıştıktan sonra sonra Almanya’da hukuk ve MBA yüksek lisansını bir arada tamamlamıştır.Türkiye’ye döndükten sonra, iki sene Headhunting ve bir sene Yönetim Danışmanlığı tecrübelerinin ardından, 2014 yılının başında Matchmaking hizmeti veren Tenkap firmasını kurmuştur.Yönetim Danışmanlığı şirketinde Müşteri Yöneticisi olarak çalışırken, Carl Gustav Jung’un çalışmalarını temel alan Insights Discovery Davranış Modelleri Envanterine akredite olmuştur. Aynı zamanda ICF onaylı Flow Coaching International okulundan koçluk akreditasyonu vardır ve ilişki mentörlüğü yapmaktadır. Bunun yanında International Association of Proffessions Carreer College’dan Matchmaker sertifikası vardır.Yalan, mikro mimik ve vücut dili konusunda eğitim almıştır. Psikoloji temelli kişisel gelişim seminerlerinde uzun senelerdir gönüllü asistan ve İngilizce sümultane tercüman olarak görev almaktadır. Yunus Sezener bir kız çocuğu babasıdır.Atölye HakkındaZoom platformu üzerinden sunduğumuz online atölyemiz için kaydınızı yaptıktan sonra, etkinlik için bağlanacağınız link ve online deneyim hakkındaki faydalı ön bilgiler, etkinlikten 2 saat önce e-posta adresinize gönderilecektir.

BİLETLER:

1 - TSOL Istanbul Online Atölye - 140 TRY

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT