Zıvanadan Çıkmış Bir Dünyada Huzur Bulmak - Prof. Dr. Mark Williams

Zıvanadan Çıkmış Bir Dünyada Huzur Bulmak - Prof. Dr. Mark Williams

Tarihler: 29 Mayıs 2021 Cumartesi ~ 29 Mayıs 2021 Cumartesi 29 Mayıs 13:00 - 29 Mayıs 16:00

Yer: Zoom

BİLET AL

Ücret: Genel Bilet - 240 TRY

Nereden Alınır: www.biletino.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 29, 2021 ~ May 29, 2021

Yoğun istek üzerine Mark Williams yeniden Walk of Life’ta!

Geçtiğimiz aylarda Walk of Life tarafından, Prof. Dr. Mark Williams ile gerçekleştirilen “İyi Hissetme Sanatı” eğitimine gösterilen yoğun ilgi üzerine Mark Williams tekrar Walk of Life’ın konuğu oluyor. Bu sefer bize, zıvanadan çıkmış bu dünyada huzur bulmanın yollarını gösterecek. 

Gündelik yaşamlarımız o kadar zıvanadan çıkmış ve sorunlarla dolu ki hayattan keyif almayı çoğu zaman unutuyoruz. Mutlu ve huzurlu olmaya çabaladıkça, hayatımızın en önemli kısımlarını ıskalıyoruz. Üç saatlik bu eğitimde eğitmenimiz Prof. Dr. Mark Williams, günlük hayatımızı etkileyen endişe, stres ve tükenmişlik kısır döngüsünü kırmamıza yardımcı olacak, içimizde yaşam sevinci uyandıracak bir dizi basit ama etkin yöntemler sunacak.

Bu eğitim, Mark Williams’ın kurucu ortağı olduğu Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) tekniklerinden faydalanılarak geliştirilmiştir. MBCT, İngiltere'nin Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından önerilmekle birlikte, depresyon tedavisinde en az ilaçlar kadar başarılıdır. Daha da önemlisi, çağdaş dünyanın bitmek tükenmek bilmeyen taleplerini karşılamaya çalışırken bitkin düşen herkese ışık tutmaktadır, ki özellikle içinden geçtiğimiz pandemi döneminde bu güce hepimizin her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. 

Zoom platformunda gerçekleşecek eğitim boyunca, katılımcıların eğitimi yabancı dil bilmeden izlemesine olanak verecek şekilde Türkçe-İngilizce simültane tercüme yapılacak. Eğitimin sonunda bir soru-cevap oturumu gerçekleştirilecek ve katılımcılara katılım belgesi verilecek. Ayrıca tüm katılımcılarla eğitimin kaydı paylaşılacak.  

Biletler 9 Mayıs 2021’de Türkiye saatiyle saat 14.00’ten itibaren Biletino’dan alınabilir. 

Üç saatlik eğitim ücreti 235 TL’dir.

İlk 200 kişiye bilet fiyatı 200 TL’dir.

Öğrenci indirimli bilet 135 TL’dir.

Yüzde yüz ihtiyaç bursu kontenjanımız bulunmaktadır.

Eğitim bağlantı linki ve tüm detaylar, eğitim gününden bir gün önce bileti alırken kullandığınız e-posta adresinize e-posta yoluyla iletilecektir.

29 Mayıs’ta görüşmek dileğiyle!

- Walk of Life

BİLETLER:

1 - Genel Bilet - 240 TRY
Genel Bilet

2 - İlk 200'e 200 - 205 TRY
200'e 200

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT