5.Kısadan Hisse Kısa Film Günleri

Tarihler: 10 Mart 2011 Perşembe ~ 13 Mart 2011 Pazar

Yer: Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi

Adres: Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi – Bahçelievler Yeni Sahne Bahçelievler Belediyesi Başkanlığı yanı Barbaros Cad. Bahçelievler İstanbul Bahçelievler İstanbul

Telefon: 0212 441 98 93

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 10, 2011 ~ Mar 13, 2011

Bu yıl 5.si düzenlenecek olan “Kısadan Hisse” Kısa Film Günleri bu yıl yine Türk Sineması’na yaratıcı isimlerin katılması ve sinema sektörüne tanıtılması amacıyla başlıyor. Gençlerin sanatsal duyarlılıklarının geliştirilmesine katkıda bulunabilmeyi ve kabul edilen tüm filmlerin sergilenmesini amaçlayan festival 10 - 13 Mart 2011 Tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi – Yeni Sahne’de düzenlenecek.

Kısa Film Günleri’ne ulusal bünyede tüm profesyonel ve amatörler; kurmaca, canlandırma, deneysel, belgesel ve animasyon türlerinde üretilmiş filmleri ile katılabileceklerdir. Filmin daha önceden bir festivale katılmış olması yada herhang i bir festivalde ödül kazanmış olması Kısa Film Günleri’ne katılmasına engel değildir. Kısa Film Günleri’ ne son başvuru tarihi 22 Şubat 2011’dir. Kabul edilen filmler ise 1 Mart 2011’de tüm katılımcılara bildirilecektir. Kısa Film Günleri’ ne kabul edilen tüm filmlerin gösterimi yapılacak ve eser sahiplerine katılım belgesi verilecektir.

Kısa Film Günleri kapsamındaki panel, söyleşi, workshop, özel gösterim ve kokteyl gibi etkinliklerle amatör ve profesyonel katılımcılar arasında iletişim sağlanacaktır.

Ayrıca amatör sinemacıları ve sinema topluluklarını bir araya getirerek fikirlerini paylaşabileceği bir buluşma hedeflenmektedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT