3. Prefabrik, Çelik ve Endüstriyel Yapı Teknolojileri Fuarı

Tarihler: 29 Mart 2012 Perşembe ~ 01 Nisan 2012 Pazar

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy İstanbul Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 288 02 06

Web: http://www.yagmurfuarcilik.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 29, 2012 ~ Nis 1, 2012

Prefabrik Fuarı sektörde kendini kanıtlamış önemli Fuarlardan biri olmuştur. Her yıl geleneksel olarak düzenlenmekte olan Prefabrik Fuarı 2012'de 29 Mart - 01 Nisan tarihleri arasında tekrar kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Tüm dünya tarafından depreme dayanıklı olmasından dolayı tercih edilen ve hızla gelişen prefabrik yapıların sergilendiği, PREFABRİK FUARI TÜRKİYE, 29 Mart - 01 Nisan 2012 de kapılarını 3.kez İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyarete açıyor.

Prefabriğin Malzeme olarak betonarmenin üstün niteliklerinin yanı sıra, olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi, bütçesel anlamda farklılıklar göstermemesi, yangın, korozyon ve deprem dayanımının yüksek oluşu nedeniyle, diğer yapı elemanlarından daha avantajlıdır. Prefabrik yapıların depremde gördükleri hasarlar konvansiyonel yapılara göre oransal olarak çok daha azdır. Son Marmara depreminde prefabrik yapıların hasar oranı yüzde üç iken konvansiyonel yapıların hasar oranı yüzde 45'i bulmuştu. Bu nedenle Prefabrik sektörünün kalbi Prefabrik Fuarında atıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT