12. Yılbaşı Hediyelik Eşya Festivali

Tarihler: 20 Aralık 2008 Cumartesi ~ 31 Aralık 2008 Çarşamba

Yer: Askeri Müze Kültür Sitesi

Adres: Askeri Müze, Vali Konağı Cad. Harbiye Harbiye İstanbul

Telefon: 0212 267 36 26 - Grup Medya

Web: http://www.hediyefestivali.com

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Ara 20, 2008 ~ Ara 31, 2008
12. Yılbaşı Hediyelik Eşya Festivali
20-31 Aralık 2008

Yeni başlangıçların yeni umutların yeşerdiği yeni yılı karşılarken sevdiklerinizi küçük da olsa hediyelerle hatırlamak büyük mutluluklara imza atar. Noel Baba da dünyanın en güzel varlıkları çocukları sevindirmek için çuvalına doldurduğu hediyelerle mutluluk ve umut dağıtır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Noel Baba hediyelerini binlerce ürün çeşidinin bir arada yer aldığı Hediye Festivali’nden alıyor.

Yeni yılda tüm sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, her zevke uygun armağanların yer aldığı, Grup Medya Fuarcılık tarafından bu yıl 12.cisi düzenlenen Hediye Festivali 31 Aralık akşamına kadar Harbiye / Askeri Müze ve Kültür Sitesi’ nde ziyaret edilebilecek.

Afrika’dan Elsanatları, Hatay’dan İpekçilik, Siirt’ten Battaniye, G.Antep’den Bakırcılık, Trabzon’dan Gümüş, Baston, Erzurum”dan Oltu taşı, Kütahya’dan Seramik ..vb…, çanta, elektrikli ev aletleri, cam ve ahşap objelere kadar binlerce değişik ve özel hediye, hesaplı fiyatlarla alternatiflerle bu festivalde yer alıyor..

Grup Medya Fuarcılık Genel Müdürü Erhan Demirci, bu yıl 12.si düzenlenen hediye festivalinin geçmiş yıllarda büyük ilgi gördüğünü belirtip: ”Global krizden piyasa darlığının konuşulduğu bu günlerde fuarın alıcılar için fırsat olacağını düşünüyoruz. “Bu yıl da tüketicinin çok özel ürünleri, özel fiyatlara bulabileceği ve 200 bin kişinin ziyaret etmesini bekliyoruz. Toplam 120 firmanın katıldığı ve herkesin kendi kesesine uygun hediye bulabileceği festivalin bir özelliği de kolay ulaşım imkanı. Sevdiklerini unutmayanları festivalimize bekliyoruz” diye konuştu.

Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’ndeki 12 nci Yılbaşı Hediye Festivali, 11.00 - 20.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.Fuar giriş ücreti: 1 YTL olup daha fazla bilgi ve ücretsiz online davetiye için:www.hediyefestivali.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Bu fuara katılım şartlarınız nedir acaba? öğrenmek istiyorum. Çini işlemeciliği yapıyorum ve katılımcı olmak istiyorum size ulaşamadım bilgilendirirseniz çok sevinirim. saygılarımla info@cinitaki.com
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT