I-Deco İstanbul

Tarihler: 08 Aralık 2010 Çarşamba ~ 12 Aralık 2010 Pazar

Yer: CNR Expo Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı karşısı Yeşilköy Bakırköy İstanbul Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 8, 2010 ~ Ara 12, 2010
Zengin, Kültürel ve Tarihi Bir Mirasa Sahip Olan İstanbul
Doğu ve batının sentezi, geçmişten alınan ilham ve geleceğe dönük özgün fikirlerle en yaratıcı çalışmalar…

Bu güzel kentte bundan 4 sene önce bir dekorasyon ve tasarım buluşması hayal ettik ve hayata geçirdik.

i-deco İstanbul’un “i”si öncelikle İstanbul’u sonra “intelligence”, “inspiration”, “ideas”, “international” kelimelerinin karşılığı olan “yaratıcılık”, “ilham”, “fikir”, “uluslararası” anlamlarını içeriyor.

Türkiye’nin en kapsamlı tasarım ve dekorasyon etkinliği olan i-deco İstanbul, yeni projelerin ve ticari oluşumların itici gücü olmasıyla dikkat çekiyor. Yerli ve yabancı iç mimarların, dekoratörlerin ve zevk sahibi tüketicilerin aradığı dekorasyon ürünlerinden ünlü markaların özel tasarım mobilyalarına, duvar kağıtlarından yer döşemelerine kadar dekorasyonu tamamlayan tüm ürünler i-deco İstanbul’da bir araya geliyor.

Yaratıcılığın Sınır Tanımadığı I-deas Salonu
Düzenlendiği yıldan bu yana uluslararası birçok tasarımcıyı bir araya getiren i-deco İstanbul, grafikten mimarlığa kadar tasarımın her disiplinine imza atmış İtalyan sanat direktörü Piero Lissoni’yi ağırladı. 2010 yılının Aralık ayında da birbirinden farklı koleksiyonların sergileneceği, i-deas yine en ilginç fikirlerin mekanı olacak.

I-deco İstanbul’un bir salonu en yeni trendlerin sergilendiği i-deas bölümüne ayrılıyor. 2010 yılının Ocak ayı organizasyonunda Piero Lissoni, Aziz Sarıyer, Aykut Erol, Derin Sarıyer, Alp Nuhoğlu, Arif Özden, Halit Berker, Can Yalman, Yılmaz Zenger, Atilla Kuzu, Erdem Akan, Ömer Ünal, ve Raşit Karaaslan gibi profesyonel tasarımcıların ürünlerinin sergilendiği i-deas Salonu yine gelecek yılın trendlerini merak eden tasarım tutkunları için birbirinden değerli tasarımcıları biraraya getiriyor.

I-deco, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Turizm Atölyesi, ETMK-Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu, MOBDER - Mobilya Sanayicileri İhracatçıları ve İthalatçıları Derneği destekleri ile organize ediliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT