İSİİF 2011

Tarihler: 23 Mayıs 2011 Pazartesi ~ 25 Mayıs 2011 Çarşamba

Yer: Tekstilkent Yönetim Binası

Adres: Tekstilkent İş hanı Blok No:36 Zemin Kat Esenler İstanbul Esenler İstanbul

Telefon: 0212 438 50 52

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 23, 2011 ~ May 25, 2011

İlçedeki işsizleri meslek sahibi yapıp işe yerleştiren, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından model bir uygulama olarak gösterilen Esenler Kariyer Merkezi (ESKAM) projesinin sahibi Esenler Belediyesi, istihdam konusunda önemli bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor.

Ülkemizin en öncelikli sorunlarından işsizlikle mücadelede başarının, tüm kurum ve kuruluşların işbirliğiyle sağlanabileceğine inanan Esenler Belediyesi, İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü ile birlikte, 23- 24- 25 Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı (İSİİF) düzenliyor.

İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Tekstilkent’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek fuar ile, bir taraftan ilimiz sanayi kuruluşlarına nitelikli insan kaynağı, bir taraftan da iş arayanlara yeni fırsatlar sunulacak.

100’den Fazla Firma Katılacak
İşgücü piyasamızın taraflarının buluştuğu, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerinin de yer aldığı nitelikli eleman teminine yönelik olarak düzenlenecek İSİİF 11’de, beyaz eşyadan ulaşıma, tekstilden gıdaya, otomotivden turizme, eğitimden sağlığa, iletişimden inşaata kadar geniş bir yelpazede Arçelik’ten, Garanti Bankası’na, Ülker’den Yörsan’a kadar ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşu yer alacak. Fuara 100’den fazla firma katılmak için müracaat etti. Fuarda, çeşitli medya kuruluşları da stant açacak. İstanbul’da işgücünü arz edenler ile işgücünü talep edenleri; kamu kurumları, yerel yönetimler, üniversiteler, sanayici ve işletmeciyi buluşturarak, mesleki eğitim, istihdam ve insan kaynaklarını konusunda taraflar arasında işbirliğini kalıcı ve kurumsal hale getirmeyi amaçlayan fuar, 3 gün süre ile 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT