OUTDOOR & INDOOR 2008

Tarihler: 30 Ekim 2008 Perşembe ~ 02 Kasım 2008 Pazar

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi

Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy Yeşilköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Web: http://www.cnr-outdoorturkey.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 30, 2008 ~ Kas 2, 2008
4.Açıkhava & İç Mekan Reklam Çözümleri Fuarı
Günümüzde reklam ve tanıtım faaliyetlerinin geldiği son nokta, milyonlara hitap edebilmek üzere geliştirilen Açıkhava ve İç Mekan Reklamcılığı olarak dikkat çekmektedir. Firmaların ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere duyurabilmesi için kullandığı mecralara her gün bir yenisi eklenirken, sınır tanımayan çözümlerin yer aldığı açık hava ve iç mekan reklamcılığı sayesinde firmaların pazar paylarında hissedilir derecede artışlar olmakta, tanıtım rekabetinde de kaliteli sunumlar ön plana çıkmaktadır.
Outdoor & Indoor 2008 fuarı bu yoldan hareketle sektöre yeni ufuklar açmak adına 30 Ekim - 02 Kasım tarihlerinde CNR Ekspo Fuarcılık tarafından 4. defa düzenleniyor.
4. Outdoor & Indoor 2008 fuarı; katılımcılarını; tabelacılar, reklamcılar, reklam ajansları, ürün ve satınalma müdürleri, mimar ve iç mimarlar, tasarımcılar, uygulamacılar ve teknik elemanlarla buluşturacak. Sektörün, açıkhava ve iç mekan konularında yeni ürün ve gelişmelerini tanıtacağı fuarda, profesyonel ziyaretçiler ilk ağızdan ve en doğru bilgileri alarak karar verecekler.

Outdoor & Indoor 2008 fuarı sayesinde;
Ürün ve hizmetlerinizi iç ve dış piyasaya tanıtacak
İthalat-İhracat bağlantıları kuracak
Profesyonel ziyaretçilerle etkili bir zeminde buluşacak
Satış ve dağıtım kanallarınızı genişletecek
Kullanıcıyı bilinçlendirecek sunumlar yapacak
Katma değer yaratacak bir ticari
platforma sahip olacaksınız. AB Ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, İran, Rusya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika başta olmak üzere, CNR Ekspo Fuarcılık’ın geniş tanıtım imkanlarını kullanarak tüm dünyada duyurusunu yapacağı Outdoor & Indoor fuarına 200 katılımcı ve 15.000 yerli 1.500 yabancı uzman ziyaretçi hedefleniyor. Fuarın Yeşilköy CNR EXPO’da gerçekleştirilecek olması ise yurtiçi ve yurtdışı kolay ulaşım imkanları sayesinde farklı bir kitleyi sizlerle buluşturacak.

Sektörün beklentilerini eksiksiz karşılamayı amaçlayan Outdoor & Indoor 2008 Fuarı, Türkiye’de Açıkhava ve İç Mekan tanıtım sistemlerindeki bütün arayışlara cevap verecek
Sektörün sorunlarına çözüm önerileri getirecek
Uygulamada karşılaşılan sorunları belirleyecek
Gerçek bir ihtisas fuarı kimliğiyle sektörün gelişmesine katkı sağlayacak.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞININ AVANTAJLARI
Zaman sınırlaması olmadan, reklam alanı esnekliği ile diğer reklam mecralarından daha etkili olarak daha geniş kitleye ulaşır. Renk, boyut, şekil ve aydınlatma çeşitliği ile yaratıcılık olanağı daha geniştir. Diğer reklam mecralardan daha büyük boyutlu olması, daha kolay fark edilerek verilecek mesajın etkisini artırır. Ürün, geniş kitlelere diğer reklam mecralarına göre daha düşük maliyet ile sunulur. Ürünün, doğrudan satın almaya yönlendirilmesinde hedef kitleye ulaşımı daha etkilidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT