PROMOTÜRK

Tarihler: 23 Ekim 2008 Perşembe ~ 26 Ekim 2008 Pazar

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı Karşısdı, Yeşiklöy Bakırköy İstanbul

Telefon: 212 465 74 75

Web: http://www.itf-promoturk.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 23, 2008 ~ Eki 26, 2008
YENİ NESİL PROMOSYON ÜRÜNLERİ PROMOTÜRK’TE
23-26 Ekim 2008 tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek PROMOTÜRK 23.Uluslararası Promosyon Ürünleri Fuarı ulusal promosyon sektörünün dünya pazarları ile entegrasyonunu hedefliyor. İstanbul Fuarcılık organizasyonu ile Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği’nin desteğinde düzenlenecek fuarda, 2009’un promosyon trendleri takip edilebilecek.

Promosyon sektörü temsilcilerinin uluslararası rekabet gücünün artırılarak dünya pazarları ile entegrasyonunu hedefleyen PROMOTÜRK Fuarı, katılımcılarıyla ziyaretçileri arasında yeni ticari diyaloglar kurulmasına olanak tanıyacak. Avrupa, Orta ve Uzak Doğu ve Balkan ülkelerinin yakından izlediği fuar 10.500 m² alanda yapılacak. PROMOTÜRK’e DTM koordinatörlüğünde ve İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği organizasyonunda ABD, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, BAE, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, İtalya, İsviçre, Rusya, Kazakistan, Kore, Romanya, Yunanistan ve İsrail’den kurum ve kuruluşların temsilcileri ile firma yetkililerinden oluşan alım heyetleri getirilecek. Fuara KOSGEB de destek veriyor.

Promosyon alanında tasarımcıların oluşturduğu yeni nesil promosyon ürünlerinin görülebileceği fuar, farklı fiyat ve yelpazedeki ürünlerin karşılaştırılmasına da imkan verecek.

Kurumsal iletişim, pazarlama, marka müdürleri ile ürün ve satın alma müdürleri, reklam ve halkla ilişkiler ajansları, doğrudan pazarlama işletmecileri, organizasyon şirketlerinin yetkilileri, toptancılar, acenteler, kamu kurum ve kuruluşları ile ilgili dernek ve birlikler fuarın ziyaretçi yelpazesini oluşturuyor. Yeni iş bağlantılarının kurulabileceği PROMOTÜRK’te dekoratif ürünler, ajanda, kalem, defter, bloknot, pano, masa üstü takımları, saat, altın ve gümüş ürünler, çantalar, deri ürünleri ve ev eşyası gibi pek çok promosyon ürünü sergilenecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT