Safety İstanbul 2008

Tarihler: 31 Ekim 2008 Cuma ~ 03 Kasım 2008 Pazartesi

Yer: Askeri Müze Kültür Sitesi

Adres: Harbiye Şişli İstanbul

Web: http://www.grupmedya.com.tr/safety/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 31, 2008 ~ Kas 3, 2008
2. SAFETY ISTANBUL
“Safety İstanbul 2008” 31 Ekim - 03 Kasım 2008 tarihleri arasında İstanbul‘da sektör profesyonellerine ve ilgililere 2. kez ev sahipliği yapıyor.
Günümüz çalışma ortamları “İş Sağlığı ve Güvenliği” konusunu gündeme getirmemizi mecbur kılmaktadır. Çalışanın sağlığını korumak ve üretimin devamını sağlamak için öncelikle “İş Sağlığı ve Güvenliği” bilinciyle hareket edilmesi bir zorunluluktur. Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) gibi Uluslararası kuruluşların amaçları ve çalışmaları da bu yöndedir.
“2. safety istanbul 2008 (İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı)” TİGİAD (Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği) ’nin önemli katkılarıyla GrupMedya Fuarcılık şirketi tarafından düzenlenlenmektedir.
Yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren üretici, satıcı, distribütör, bayii, uygulayıcı firma profesyonel ziyaretçiler ve akademisyenlerin buluşma adresi “2. safety istanbul 2008” yeni ürün ve uygulamalar ile teknolojik gelişmelerin tanıtılması yanında sektörün sorun ve çözümlerinin tartışıldığı, panel ve gösterilerin yer aldığı önemli bir organizasyondur.
Ziyaretçiler, tüm dünyada işyerlerinde ve hatta hayatımızın her alanında kullanılması zorunlu hale gelen iş güvenliği ekipmanlarını, gelişen son teknolojileri görme, tanıma ve öğrenme fırsatı bulmaktadırlar.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT