Tekstil Sektörü’nün 2014’teki Büyük Buluşması

Tarihler: 27 Mart 2014 Perşembe ~ 29 Mart 2014 Cumartesi

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E – 5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Kavşağı Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 867 11 00

Faks: 0212 886 93 99

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 27, 2014 ~ Mar 29, 2014

Tekstil sektörü ülkemizin geleneksel sanayi kollarından olup, ihracatta başarı öykülerine imza atmıştır. Türkiye tekstil ve hazır giyim sektörü bir bütün olarak bugün en fazla dış ticaret fazlası veren sektördür. Buna ek olarak oluşturduğu istihdam ile işsizliğin azalmasına ve toplumun refahına çok ciddi katkıları mevcuttur. Türk Tekstil Sektörü; ürün kalitesi, moda ve trendleri belirleme gücüne sahip tasarımları ve yüksek teknolojisi itibarıyla dünyada özel bir yere sahiptir. GSMH içindeki payı ve yerli girdi kullanımı gibi parametrelerde ülkemizde ilk sırada olan sektör, küresel pazarlarda da var oluşumuzun temelini oluşturmaktadır.

Tekstil sektörünün en önemli uluslararası pazarlama faaliyetlerinden biri olan fuarlar, müşteri ile ürünlerin buluştuğu ticari noktadır. Fuarlar artık günümüzün modern pazarları haline gelmiştir.

Fuarların çok sayıda ve farklı nitelikte alıcı ve satıcıyı biraraya getirme amacına hizmet etmek üzere; Texpo Eurasia 2014, 31. Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Çorap Makineleri, Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı ile eşzamanlı düzenlenecek olan 11. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, 26-29 Mart 2014 tarihlerinde Tüyap, İstanbul’daki büyük buluşması için geri sayıma başladı.

2013 yılında 1223 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenen fuarlar, 71 ülkeden 39.256 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Sürdürülen yoğun pazarlama faaliyetleri sonucu hedeflenen yüksek marka bilinirliliğine ulaşan fuarlara 26 ülkeden alım heyeti organizasyonları düzenlendi.

Tüyap’ın merkez ofisinin yanı sıra yurtiçindeki 11 ofisi, yurtdışındaki 7 ofisi ve 30’u aşkın ülkede faaliyet gösteren temsilcilikleri aracılığıyla hedef bölge ve ülkelerdeki sektör profesyonelleri fuar hakkında bilgilendiriliyor. Türkiye ve hedef ülkelerdeki basılı ve sanal medyada yer alan ilan ve haber çalışmaları, yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları ile fuarın sektöre duyurusu gerçekleştiriliyor. Texpo Eurasia ve İstanbul İplik Fuar’ları 2014 yılında da yerel ve uluslararası arenada ses getirmeyi hedefliyor.

TEMSAD – Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği- desteğiyle düzenlenecek olan Texpo Eurasia 2014, 31. Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Çorap Makineleri, Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı ile eşzamanlı yapılacak olan 11. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı 26-29 Mart 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da tekstil sektörünün 2014’teki büyük buluşmasına ev sahipliği yapacak.

Detaylı bilgi için www.texpoeurasia.com ve www.istanbuliplikfuari.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT