Türkiye Tohum Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı

Tarihler: 11 Ocak 2013 Cuma ~ 13 Ocak 2013 Pazar

Yer: İstanbul Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı Karşısı Yeşilköy Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 468 52 00

Faks: 0212 468 52 01

Web: http://http://www.ifm.com.tr

E Posta: pazarlama@ifm.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 11, 2013 ~ Oca 13, 2013

Türkiye Tohum Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) ve Start Fuarcılık desteği ile İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.

11 Ocak tarihinde başlayacak ve 3 gün sürecek olan fııara, tohumculuk, fidan, fide, süs bitkileri, paketleme ve ambalaj sanayi (fide poşetleri, çuval), tohum hazırlama mekanizasyonu, fide ve fidan yetiştirme teknolojileri, tohum kaplama teknolojileri, ilaçlama mekanizasyonu, tohum ekim mekanizasyonu, tarımsal bankacılık, patent danışmanlık şirketleri, zirai ilaç, gübre, bitki besleyicileri, bitki ıslahı, tarımsal yazılımlar ve tohum teknolojileri konularında katılım sağlanması bekleniyor.

Eker: Fuar, sektör için önemi bir fırsat olarak değerlendirilmeli
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Türkiye Tohum Teknolojileri, Tohumculuk, Fidancılık ve Süs Bitkileri Fuarı'nm, Türkiye'deki tohumculuk sektörü için önemli bir fırsat olarak değerlendirilmelisi gerektiğini söyledi. Fuarın, sektör hedeflerinin gerçekleştirilmesi bağlamında sektör paydaşları arasında iletişim ve işbirliğinin sağlanmasına yardımcı olacağım kaydeden Eker, fuara katılım sağlayan sektör temsilcilerine teşekkür etti ve fuarm ülke için tohumculuk sektörüne hayırlı olmasını diledi.

Türkiye Tohum Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT