Wateco 2010

Tarihler: 16 Aralık 2010 Perşembe ~ 19 Aralık 2010 Pazar

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E – 5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı 34522 Büyükçekmece İstanbul Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 867 11 00

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 16, 2010 ~ Ara 19, 2010

16-19 Aralık 2010 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi`nde düzenlenecek WATECO 2010 “ 5. Su, Atık Su, Çevre Teknolojileri, Altyapı ve Tesisat Fuarı”, KENT 2010 “14.Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenleme Ekipmanları Fuarı” ve AVRASYA HAYVANCILIK 2010 “Avrasya Hayvancılık, Ekipmanları, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı” ile eş zamanlı düzenlenecektir.

TÜYAP deneyimi ile sektörün liderlerini bir araya getiren WATECO 2010, küresel ısınma kavramıyla birlikte önemini bir kez daha arttıran su kaynaklarının etkin kullanımına yönelik geliştirilen son teknolojiler sergilenecektir.

Bir diğer taraftan WATECO 2010 kapsamında yer alan alt yapı malzemeleri, özellikle suyun taşınmasında meydana gelen kaybın önlenmesi açısından önemli avantajlar sunarak geri dönüşüm ve suyun transferi noktasında suyun nasıl kullanılması gerektiği irdelenecektir.

Suya yönelik teknolojilerin kullanım alanlarının artırılması ve sektörün kendini tanıtabilmesi açısından vitrin özelliği taşımaktadır. Ayrıca fuarımız Rusya, Bulgaristan, Gürcistan, Azerbaycan, İran, Makedonya ve Suriye’de bulunan TÜYAP Yurtdışı Ofisleri aracılığıyla gelecek olan profesyonel ziyaretçilerle birlikte sektörün uluslararası niteliğini de güçlendirerek dört gün boyunca tüm profesyonel ziyaretçilere açık olacaktır.

Wateco 2010

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT