Tiyatro Sahnesine İlk Adımlarınızı Zerrin Tekindor, Zafer Ergin ve Selçuk Yöntem İle Atın!

Tiyatro Sahnesine İlk Adımlarınızı Zerrin Tekindor, Zafer Ergin ve Selçuk Yöntem İle Atın!

Tekindor, Ergin ve Yöntem; Kasım ayında Nişantaşı Şubesi’nde başlayacak eğitimlerde; ayrı ayrı açacakları sınıflarda oyunculuk, diksiyon ve sahne uygulamaları dersleri verecek

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ekim 19, 2016

Tiyatro sahnelerinin ve ekranların üç usta ismi, Zerrin Tekindor, Zafer Ergin ve Selçuk Yöntem; Sahne Tozu Tiyatrosu Tiyatro Akademisi’nin yeni sezon eğitimlerinde ders verecek! Tekindor, Ergin ve Yöntem; Kasım ayında Nişantaşı Şubesi’nde başlayacak eğitimlerde; ayrı ayrı açacakları sınıflarda oyunculuk, diksiyon ve sahne uygulamaları dersleri verecek.

Çağlar İşgören tarafından 2005 yılında İzmir’de kurulan ve sanat danışmanlığını Haldun Dormen’in üstlendiği Sahne Tozu Tiyatrosu; Aralık 2015’te ise İstanbul Nişantaşı şubesini açarak Türk tiyatrosunun en önemli sanatçılarından Haldun Dormen ve Göksel Kortay ile eğitimlerine başladı.

Sahne Tozu Tiyatrosu Tiyatro Akademisi Nişantaşı Şubesi, 2016-2017 sezonunda ise yine usta isimlerden oluşan dev eğitmen kadrosuyla öğrencilerini bekliyor. Bu yıl “Master Class” eğitimleri verecek olan akademinin kadrosuna yeni sezonda; Haldun Dormen ve Göksel Kortay’ın yanı sıra Zerrin Tekindor, Zafer Ergin, Selçuk Yöntem, Kandemir Konduk ve Selçuk Borak katıldı. Haldun Dormen’in vereceği derslerin müzik direktörlüğünü ise Serpil Günseli üstleniyor.

Zerrin Tekindor, Zafer Ergin ve Selçuk Yöntem’in üç ayrı sınıfta oyunculuk, diksiyon ve sahne uygulamaları dersleri vereceği eğitimler Kasım ayında başlayacak. Haziran ayının sonunda tamamlanacak olan 8 aylık eğitim sezonunun bitiminde öğrencilere; Sahne Tozu Tiyatrosu Tiyatro Akademisi Nişantaşı Şubesi’nden eğitim aldığına dair, eğitmenin imzası bulunan bir belge verilecek.

Her sınıfın kontenjanı 25 kişi olan eğitimlerde, her bir eğitmenin sınıfı için ayrı kayıt yapılması gerekiyor. Başvuruları başlayan dersler için başvuru yapan öğrenci adayları, kayıt öncesinde yazılı mülakata tabii tutuluyor.

Zerrin Tekindor’un dersleri her Çarşamba 15:00 – 18:00 saatleri arasında,
Zafer Ergin’in dersleri her Pazartesi 18:30 – 21:30 saatleri arasında,
Selçuk Yöntem’in dersleri ise her Perşembe 15:00 – 18:00 saatleri arasında
Sahne Tozu Tiyatrosu Tiyatro Akademisi Nişantaşı Şubesi’nde gerçekleşecek.

Sahne Tozu Tiyatrosu Tiyatro Akademisi Nişantaşı Şubesi
Sait Çiftçi İlköğretim Okulu
Teşvikiye Mah. Şakayık Sok. No:10
Nişantaşı Şişli / İstanbul
Tel: 0212 216 20 34

Bilgi için:sahnetozu.com
facebook.com/SahnetozuTiyatrosu
twitter.com/ozelsahnetozu
instagram.com/sahnetozutiyatrosu

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT