+1 Sunar: Nilüfer Müzik Festivali

Tarihler: 01 Eylül 2023 Cuma ~ 01 Eylül 2023 Cuma 01 Eylül 2023 14:00

Yer: Balat Atatürk Ormanı

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi, Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: +1 Sunar: Nilüfer Müzik Festivali Nilüfer Bursa

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 1, 2023 ~ Eyl 1, 2023

+1 Sunar:  Nilüfer Müzik Festivali 1-2-3 Eylül tarihlerinde her zamanki yerinde Balat Atatürk Ormanı'nda.

Her sene olduğu gibi bu sene de binlerce müzikseveri Bursa'da buluşturacak olan Nilüfer Müzik Festivali ile ilgili detaylar yakında burada.

Etkinlik Kuralları:

Festival Kuralları

Festival alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihaz, kamp ocağı, havai fişek, yanıcı-parlayıcı-patlayıcı her türlü nesne (parfüm, böcek ilacı vs.), ateşli silah, kesici silah ve keskin nesnelerin girişi yasaktır. Bu tür nesnelerin festival alanına girişine izin verilmeyecektir.,

Kendi sağlıkları ve güvenlikleri sebebiyle festival alanına evcil hayvan alınmayacaktır.

Festival süresince festivalin biletli katılımcıları, konserlerin görüntü ve ses kayıtlarından alıntı yapamaz, bu konserlerin ve sanatçıların görüntülerini içeren görsel ve işitsel kayıtlarını, ses ve görüntü taşıyıcılara kaydederek çoğaltamaz, yayınlayamaz ve umuma dağıtamaz, TV kanallarında, internet mecrasında ve GSM operatörleri vasıtası ile yayın yapamaz. Festival katılımcısı, festival yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konulabileceğini kabul eder.

Festival alanında satılacak yiyecek ve içecekler, festival yönetiminin kontrolündedir. Dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır. Ayrıca festival alanında satılacak bazı içeceklerin kanunen 18 yaşından küçüklere satılması yasaktır. 18 yaşından büyük katılımcılara da 18 yaşından küçüklere yasak olan içecekleri onlar adına satın almalarının veya ikram etmelerinin yasak olduğunu hatırlatırız.

Festival organizatörü ve görevlileri, kaybolan eşyalardan sorumlu değillerdir. Festival alanında bulunan sahipsiz eşyalar, Festival Kayıp Eşya bürosuna bırakılacaktır. Gün sonuna kadar sahipleri tarafından alınmayan eşyalar, en yakın polis merkezine tutanakla teslim edilecektir.

Gerek basın gerekse organizasyon tarafından festival süresince ses ve görüntü kaydı yapılacak, bu kayıtlar sosyal medyada, basında kullanılabilecektir. Bilet satın alan ve festival alanında bulunan herkes, görüntülenmeyi, alınan görüntülerin kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Araba, motosiklet, römork, karavan gibi araçların festival alanına girişlerine izin verilmemektedir. Araçların festival alanı dışında uygun noktalara park edilmesi ve festival alanına yaya olarak ulaşım sağlanması önerilmektedir.

Festival alanına ücretsiz ring seferleri düzenlenecek olup sefer bilgileri festival internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilir.

Bilet satın alan tüm katılımcılar, festival kurallarını da kabul etmiş sayılır.

7 yaşından küçük Geyikseverlerimiz, alana sadece ebeveynleri eşliğinde giriş yapabilirler. 01.09.2015 ve öncesinde doğanlar bilete tabidir. 15 yaş altı bilet sahiplerine, bilet sahibi ebeveynlerinin eşlik etmesi gerekmektedir.

15-18 yaş arası Kamp + Kombine bilet sahipleri, festival girişine velileriyle birlikte gelmeleri gerekmektedir. Sitemizde paylaştığımız veli izin ve KVKK onay formunu doldurarak, velisinin ıslak imzası ve kimlik doğrulamasıyla giriş yapabilirler. Veli İzin Belgesini indirmek için tıklayınız KVKK onay formunu indirmek için tıklayınız

Kamp + Kombine bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir. Çadırınız kurulduktan sonra yerini ezberlemeniz faydalı olacaktır.

Yeni bir duyuruya kadar giriş ve çıkış saatleri aşağıdaki gibi olacak.Kombine ve günlük bilet sahipleri konser alanına 1 Eylül 2023 Cuma günü saat 14:00 – 23:30 aralığında, 2 - 3 Eylül 2023 günlerinde saat 11:00 – 23:30 saat aralığında giriş yapabilirler. Konserlerin sona ermesinin ardından kombine ve günlük bilet sahibi katılımcıların alanda kalmaları yasaktır.

Kamp + kombine bilet alan katılımcılar, festival ve kamp alanına 1 Eylül 2023 Cuma günü 10:00'dan itibaren giriş yapabilirler. Kamp alanının 4 Eylül 2023 Pazartesi günü saat 12:00'ye kadar terk edilmesi gerekmektedir.

Günlük bilet sahipleri; 1 Eylül Cuma günü için 14:00 ile 23:30, 2 ve 3 Eylül günleri için 11:00 ile 23:30 arasında alana giriş yapabilir. O günlük etkinlikler ve konserler bittiğinde de alanı terk etmek durumundadır. Sahip olduğu bileklik başka bir gün için geçerli değildir.

Festival Güvenliği

Festival bileti alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik tedbirini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, festival alanına giriş hakları iptal edileceği gibi bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Katılımcıların yaşlarını doğrulamak amacı ile organizatör ve güvenlik görevlileri, katılımcıdan kimlik ibraz etmesini talep edebilir. Katılımcıların, kimliklerini de yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Paketi açılmış sigara ve her türlü tütün mamülü, deodorant, güneş kremi, sinek ilacı, parfüm vb ürünler içeriye alınmayacaktır.

Acil durum çadırı ve ambulanslarımız, festival alanında 24 saat hazır bulunacaktır. Bu nedenle festivale giriş esnasında tüm ilaçlar tutanakla teslim alınacak ve sağlık çadırına teslim edilecek, ihtiyaç halinde buradan alınacaktır. Festival süresince katılımcılarımızın ihtiyaç duyabileceği tıbbi müdahaleler, alanda bulunan doktorlar ve sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilecektir.

Festival alanı dışında katılımcıların yaşayabileceği olumsuz durumlardan (gıda zehirlenmesi, yaralanma, adli ve polisiye vakalar vb.) organizatör ve festival güvenliği sorumlu tutulamaz.

Bilet ve İade Politikası

Festival bileti satın alan katılımcılara SMS ile gönderilen bilet ve QR kodlar, kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır. QR okutularak alana girildikten sonra biletler ve QR kodlar, 2. defa geçerli değildir.

7 yaşından küçük Geyikseverlerimiz, alana sadece ebeveynleri eşliğinde giriş yapabilirler. 01.09.2015 ve öncesinde doğanlar bilete tabidir.

15 yaş altı bilet sahiplerine, bilet sahibi ebeveynlerinin eşlik etmesi gerekmektedir.

Festival, her türlü hava şartında gerçekleşecektir. Katılımcıların da her türlü hava koşuluna hazırlıklı olması beklenir. Bilet iadesi yapılmayacaktır. Festival organizatörü, festival programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Programda yapılacak olası değişiklikler, biletin kısmi ya da tam iadesine neden oluşturmaz.

Festival biletinin kaybolması ya da çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletlerin yenilenmesi veya para iadesi mümkün değildir.

Kombine bilet sahipleri, kamp alanına giriş yapamazlar. Konserlerden sonra kombine bilet sahipleri festival alanını terk etmek zorundadır.

Festival biletlerinde değişiklik ve iade mümkün olmayacaktır.

Festival biletleriyle alana gelen ya da alandaki bilet satış noktasından bilet satın alan katılımcılara aldıkları biletin sınıfına göre bileklik takılır. Bu bileklik katılımcının festival alanına giriş çıkışını sağlamaktadır. Koparılan ve çıkarılan bileklikler tekrar takılamamakta ve bileklik olmadan alana giriş yapılamamaktadır. 3. şahıslardan alınan biletlerin geçerliliği ile ilgili organizatör sorumluluk kabul etmemektedir.

Festival biletinin kaybolması veya çalınması, alıcı sorumluluğundadır. Çalınan ya da kaybolan biletin yenisiyle değiştirilmesi veya para iadesi mümkün değildir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT