Anadolu Bas Orkestrası

Tarihler: 12 Şubat 2010 Cuma ~ 12 Şubat 2010 Cuma - Saat: 19:30

Yer: Borusan Müzik Evi

Ücret: Balkon Tam: 12,00 TL, Öğrenci: 11,00 TL, Parter Tam: 23,00 TL, Öğrenci: 21,00 TL

Nereden Alınır: www.biletix.com, Borusan Müzik Evi Gişe

Adres: İstiklal Caddesi, Orhan Adli Apayadın Sok. No: 1 İstanbul İstanbul İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 12, 2010 ~ Şub 12, 2010

Biletler 04 Ocak 2010 günü saat 10:00’da satışta...Binanın özel mimari yapısından dolayı etkinlik sırasında mekâna giriş yapılmamaktadır. Geç gelen izleyiciler, ara olan konserlerde, ilk arada içeri alınır; arasız konserlerde salona giriş mümkün olmayacaktır. Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 8 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 8 yaş ve üzeri bilete tabidir. Etkinlik öncesinde cep telefonlarınızı kapatmayı lütfen unutmayın. Borusan Müzik Evi’nin hiçbir yerinde sigara içilmemektedir. Borusan Müzik Evi’nin, elde olmayan nedenlerden ötürü, programda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişikliklerden dolayı satışı yapılmış olan biletler iade edilmez.

Senfoni orkestralarından caz ve tango topluluklarına uzanan bir alanda düşük perdedeki sesine rağmen yaylılar ailesinin en beğenilen üyelerinden kontrbas, hem de dokuz tanesi, bu konserin konuğu.

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası müzisyenlerinden Esra Gül Atalay’ın önderliğinde kurulan Anadolu Bas Orkestrası, günümüzde giderek yaygınlaşan kontrbas orkestraları arasında iyi bir yer edinmeye kararlı. Çalgının geniş ses aralığı ve renklerini dinleyiciyle buluşturmak ve solo çalgı olarak bugün geldiği yeri tanıtmayı amaçlayan topluluğun repertuarı da kontrbasın uzandığı janrlar olan klasik, caz, tango ve çağdaş Türk müziğini kapsıyor. Aynı akademide eğitim alan üyeleri teknik ve müzikal açıdan ortak bir yaklaşım ve ekole de sahip olan topluluğun Vivaldi’den Glenn Miller’a doğru çıktığı yolculukta kontrbasın renkleriyle tanışacaksınız.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT