Efe Demiral 'Uyku Pansiyon' Lansman

Tarihler: 28 Mart 2019 Perşembe ~ 28 Mart 2019 Perşembe 28 Mart 2019 21:30

Yer: Salon İKSV

Ücret: Numarasız Oturmalı - 67.50 TL Ayakta Tam - 50.50 TL Ayakta Öğrenci - 39.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Caddesi No:5 Şişhane 34433 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 334 07 00

Web: http://www.saloniksv.com

E Posta: info@saloniksv.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 28, 2019 ~ Mar 28, 2019
Efe Demiral 'Uyku Pansiyon' Lansman konseriyle, Salon İKSV'de sizlerle...

"Yeteneğini, ustalıkla kurguladığı parçalarla yansıtmasını çok iyi bilen, elektro-akustik üretimleriyle de müzik sahnemizde fark yaratan İstanbullu gitarist, besteci ve prodüktör.

Büyük aşk yaşayacağı gitarıyla 14 yaşında tanıştı. 2009-2011 yılları arasında Nazım Hikmet Akademisi Müzik Bölümü’nde Erkan Oğur, Ayşe Tütüncü ve Murat Opus gibi önemli isimlerle Türk müziğinin yanı sıra gitar, kompozisyon ve armoni üzerine çalıştı. 2011 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’ne kabul edilmesiyle yolu Selen Gülün, Tolga Tüzün ve Turgut Pöğün gibi isimlerle kesişti. Müziğinde elektronik ve akustik ögeleri gitarla birleştirdiği, türü bakımından Türkiye’de ilk örneklerinden olan parçalarını, Ocak 2016’da yayımlanan ilk solo albümü ‘Inside Out’ta dinleyicileriyle buluşturdu. Gitarist kimliğinin yanı sıra, prodüktör ve aranjör kimliğiyle de çalışmalarını sürdüren Demiral, Gözde Öney’in 2017’de yayımlanan albümü ‘İki Gölge’de aranjörlük ve prodüktörlük görevlerini üstlendi. Bağımsız müzik sahnemizin yetenekli mi yetenekli isimleri Can Kazaz, Barıştık Mı - Barış Demirel, Cihan Mürtezaoğlu ve Simge Pınar’ın albüm ve sahne çalışmalarına katkıda bulundu. Bu yılın Ocak ayında, müzikal kimliğinin daha da olgunlaştığını gözler önüne seren, Eren Turgut, Mert Can Bilgin, Gunnar Halle, Tamer Temel, Deniz Özçelik, Berke Can Özcan gibi değerli müzisyenlerle çalıştığı ikinci albümü 'Uyku Pansiyon'u yayımladı.

Caz müziği ekseninde ustalıkla kurgulanmış parçalardaki akustik dokunuşların ruhunuzu göğe yükselteceği ufku geniş bir müzik akşamı..."

Müzisyenler:
Efe Demiral - Gitar
Tolga Bilgin - Trompet
Tamer Temel - Saksafonlar
Mert Can Bilgin - Davul
Eren Turgut - Kontrbas, Elektrik Bas

Konuklar
Deniz Özçelik (Vokal)
Çınar Can İçli (Klavye)

- Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı izleyiciler etkinlik alanına alınmayacaktır.- Öğrenciler kapıda biletleri ile birlikte öğrenci kimliklerini göstermek zorundadır. Belgesi olmayan öğrenci bileti sahiplerine tam ve öğrenci biletleri arasındaki fark tutarında bilet kesilecektir.- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.- Etkinlikte fotoğraf ve video çekimi yasaktır. İzleyicilerimizin profesyonel fotoğraf makinelerini yanlarında getirmemelerini rica ederiz.- Her ayrı Salon İKSV etkinliği için Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Turuncu Lale üyeleri iki (2), Sarı Lale ve Mavi Lale üyelerimiz bir (1) adet bilet için indirim alabilirler.- Aynı etkinlik için bir kişinin alabileceği maksimum bilet 6 adettir. - Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT