Fulya Akça Trio

Fulya Akça Trio

Tarihler: 29 Ekim 2020 Perşembe ~ 29 Ekim 2020 Perşembe 21:30 - 03:00

Yer: Nardis Jazz Club

Ücret: Giriş: 60 TL

Nereden Alınır: Nardis Jazz Club Gişe

Adres: Kuledibi Sok. No:14 Galata Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 63 27

Web: http://www.nardisjazz.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 29, 2020 ~ Eki 29, 2020

Müziğe 12 yaşında flüt çalarak başlayan Fulya Akça, ilk caz çalışmalarına üniversite yıllarında başladı. 2012’de Akbank Caz Festivali Jamzz Genç Yetenekler Yarışmasında ve 2013’te girdiği Nardis Genç Caz Vokal Yarışmasında ödüller aldı. 19. İstanbul Caz Festivali kapsamında Tünel Şenliğinde sahne aldı. Elif Çağlar, Sibel Köse ve Randy Esen ile çalıştı. Bursa’da katıldığı European Jazz School Projesinde Fatih Erkoç ile çalışma ve aynı sahneyi paylaşma fırsatı buldu. Bu projenin Almanya, İtalya ve Polonya’daki workshoplarına davet alarak konserlerde yer aldı. 2014 yılında Erasmus Programı ile Macaristan’ın Szeged şehrine gitti. 2015’te Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümünden dereceyle mezun oldu. Mayıs 2017’de İKSV Genç Caz Yarışması ile 24. İstanbul Caz Festivalinde sahne aldı. 2019’da İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsünde Müzikoloji Master Programını tamamlayan Fulya Akça, müzik ve sahne çalışmalarına devam etmektedir.

Fulya Akça (vo), (s),
Önder Focan (g),
Yarkın Tuncer (b).

ÖNEMLİ DUYURU

İstanbul Valiliği’nin 2020/8 sayılı genelgesinde belirtilen COVID-19’a yönelik tüm hijyen önlemleri alınmıştır.

Ayrıca kulübümüzün hijyen kurallarını ve uygulamalarını kapsayan, mutfak temizliği ve gıda güvenliği, haşere ve zararlıları ile mücadele eden firmalarla protokolleri bulunmaktadır.

Dinleyici kabulü; Girişte temassız ateş ölçümü yapılır. El antiseptiği kapı girişinde, masalarda ve tuvaletlerimizde bulunmaktadır. Yeme içme dışında maske takmak zorunludur. Mümkün olduğunca temassız ödeme rica edeceğiz. Ancak POS cihazı kullanılırsa cihazın temizliği yapılmaktadır. Personelimiz koruyucu maske ve siper kullanmaktadır.

Nardis’in ilk günden beri sağlıklı bir havalandırma sistemi bulunmaktadır. %100 TAZE HAVA ile havalandırılmaktadır. Karışım havası kesinlikle yoktur. Dış taze hava bir üfleme fanı ile kanallarla içeri verilmekte ayrı bir kanal ve fan sistemi ile içerideki kirli hava dışarıya atılmaktadır. Tüm havalandırma sistemimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Gerekli sosyal mesafenin sağlanması için kapasitemiz 40 kişi ile sınırlıdır. Ayakta dinleyici alınmayacaktır.

Konserlerimiz saat 21:30’da başlar. Kapı 20:30’da açılır. 2 set canlı müzik yapılır. 00:30’te canlı müzik biter.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT