Gece Gezmesi

Gece Gezmesi

Tarihler: 28 Haziran 2018 Perşembe ~ 28 Haziran 2018 Perşembe 28 Haziran 2018 19:00

Yer: Gece Gezmesi Mekanlar

Ücret: Kapı Fiyatı : 75.00 TL ( All Saints Kilisesi Hariç )All Saints Kilisesi Dahil 89.50 TL ( Tükendi!) All Saints Kilisesi Hariç - 67.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 28, 2018 ~ Haz 28, 2018
25. İstanbul Caz Festivali’yle yaz geliyor.

BİLGİLENDİRME

*Etkinlik günü bilet satış ve bilet teslimat işlemlerinizi yalnızca Club Quartier, Moda Sahnesi, Baba Sahne ve Moda Kayıkhane’de yer alan danışma masalarında yapabileceksiniz.


"Festival kapsamında üç yıl da bütün biletleri tükenen ve müzikseverlerin bağımsız sahnenin en heyecan verici ve alternatif isimlerini dinleme fırsatı bulduğu etkinliğin programına Kalben, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Islandman, Nilipek, Melike Şahin, Taner Öngür & 43,75 ve Focan & Bıyıkoğlu Organic Expeditions'ın yanı sıra yeni albümü Miles Kuçles'i geçtiğimiz aylarda yayımlayan caz müzisyeni ve besteci Selim Selçuk, son dönemde solo davul projesiyle dikkat çeken sanatçı ve müzisyen Cevdet Erek, sakin tonlu şarkıların ardından güçlü, rock’n roll tatlar yakaladıkları şarkıları ile geniş bir hayran kitlesi edinen Dolu Kadehi Ters Tut ve “ruh pop” olarak tanımladıkları türdeki ilk albümleri ile göz açıp kapayıncaya kadar dinleyicilerin favori projelerinden biri haline gelen Ati ve Aşk Üçgeni de eklendi.

Club Quartier, All Saints Moda Kilisesi, Moda Kayıkhane, Moda Sahnesi, Baba Sahne, Ağaç Ev Kadıköy, KargART, Bant Mag. Havuz / BİNA, Zor gibi Kadıköy’ün sevilen mekânlarına yayılacak Gece Gezmesi’nde ayrıca İstanbullu müzisyen ikili, Ekin Sanaç ve Berna Göl’ün ortak projesi Kim Ki O, perküsyoncu, udi Yinon Muallem’in Hakan Gürbüz ve İsmail Altunbaş ile yeni projesi Ta Ki Dum, Aralık ayında yayımladığı Cızgan albümü ile dikkatleri çeken genç besteci ve şarkıcı Selin Sümbültepe, Ankaralı genç punk-rock grubu Al'York ve Nardis Caz Vokal yarışmasında dereceye giren genç isimlerden Sibel Demir yer alıyor."

Club Quartier
19.30 Ati ve Aşk Üçgeni
21:00 Taner Öngür & 43,75
22:30 Yüzyüzeyken Konuşuruz

Moda Sahnesi
19.30 Cevdet Erek
20.30 Dolu Kadehi Ters Tut
22:00 kim ki o
23.30 Islandman
00.45 Cevdet Erek

Moda Kayıkhane
20.15 TaKiDum
21.45 Selin Sümbültepe
23.15 Kalben

Baba Sahne
20.00 Sibel Demir Quintet
21.45 Selim Selçuk ‘’Miles Kuçles’’
23.30 Focan & Bıyıkoğlu Organic Quartet

KargArt
21.15 Ahmedowsky Trio
00.00 Dub Again

zor
19.30 Merve Evirgen
21.00 AhmetJah meets Ladies on Records
00.00 Ozoyo

All Saints Moda Kilisesi
19.45 Melike Şahin
21.15 Nilipek.

Ağaç Ev Kadıköy
20.45 KLAN
22.45 Al’York

Bant Mag. Havuz / BİNA
19.30 SO Duo ve Dostlar

*Biletinizin barkodunu KonserV aplikasyonu ile okutup puan kazanmayı unutmayın.

- Etkinlik ayakta düzende gerçekleşecektir.- Bu etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altındakiler, hiçbir koşulda, ebeveyn refakatinde olsalar bile etkinlik alanına alınmayacaktır.- Girişte bileklik sağlanan etkinliklerde, etkinlik sonuna kadar bileklikler çıkarılmamalıdır.- Bu konserde etkinlik günü kapı fiyatı uygulanacaktır.- All Saints Moda Kilisesi’ndeki konserleri izlemek için “Gece Gezmesi” 1. Kategori bileti satın alınmalıdır. Bu kategorideki biletler sınırlı sayıdadır.- Öğrenciler kapıda biletleri ile birlikte öğrenci kimliklerini göstermek zorundadır. İKSV, belgesi olmayan öğrenci bileti sahiplerine tam ve öğrenci bileti arasındaki fark tutarında bilet kesme veya uygun kategorilerde bilet kalmadığı durumlarda bileti geçersiz sayma hakkını elinde tutar.- Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek-içecek getirilmesi yasaktır.- Etkinlikte fotoğraf ve video çekimi yasaktır. İzleyicilerimizin profesyonel fotoğraf makinelerini yanlarında getirmemelerini rica ederiz.- Her ayrı İstanbul Caz Festivali etkinliği için Siyah, Beyaz ve Kırmızı Lale üyeleri iki (2), Sarı Lale üyelerimiz bir (1) adet bilet için indirim alabilirler.- Aynı etkinlik için bir kişinin alabileceği maksimum bilet 6 adettir. - Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, programda bir değişiklik yapılmadığı sürece iade edilmez.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT