Güneşin Kadınları: Nabihah Iqbal Live & DJ

Güneşin Kadınları: Nabihah Iqbal Live & DJ

Tarihler: 08 Aralık 2018 Cumartesi ~ 08 Aralık 2018 Cumartesi 20.30

Yer: Babylon

Ücret: Tam 55.00 TL Öğrenci 45.00 TL

Nereden Alınır: https://www.mobilet.com

Adres: Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Birahane Sokak, Bomonti Şişli İstanbul

Telefon: (0212) 292 73 68

Web: http://babylon.com.tr

E Posta: info@babylon.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 8, 2018 ~ Ara 8, 2018

Psikedelik synth’ler ve post-punk ritimlerini birleştirdiği elektro pop sound’uyla Londra çıkışlı prodüktör Nabihah Iqbal, 8 Aralık’ta konuğumuz oluyor! Nabihah Iqbal’ın canlı performansı ardından Ah! Kosmos geceye devam ediyor ve sonrasında yine Nabihah Iqbal, DJ kabininin başına geçiyor.

Nabihah Iqbal Asya kökenli İngiliz prodüktör Nabihah Iqbal, eski adıyla Throwing Shade, etnomüzikoloji eğitimi ardından basit müzik ekipmanlarıyla yaptığı deneysel çalışmalarının ürünü olan “Mystic Places” kısaçalarını 2013 yılında yayımladı. 2015’te Ninja Tune etiketiyle “House of Silk” kısaçalarını paylaştı. Söz yazımının yanı sıra klavye, synth, bateri ve gitar gibi enstrümanların hepsini çalarak bütün rolleri üstlendiği çıkış albümü “Weight of the Heart”ı 2017’de yayımladı. Tate Modern, Tate Britain ve Institute of Contemporary Arts ile yaptığı müzikal iş birliklerinin ardından; 2017’de Barbican Centre’da gerçekleşen retrospektif Basquiat sergisindeki grup performansında yer aldı. 2013’ten beri Londra radyosu NTS’te dünyanın farklı bölgelerinden müzikleri keşfedip paylaştığı bir radyo programı yapıyor.

Ah! Kosmos Ah! Kosmos projesiyle tanınan İstanbul ve Berlin çıkışlı ses tasarımcısı, prodüktör ve multi-enstrümantalist Başak Günak; ilk albümü “Bastards”ı 2015’te yayımladı. Tek bir müzik türünün dışında kalarak avant-garde ve post-rock arasında yaptığı geçişleriyle tanıdığımız elektronik sound’ını; mistik melodiler, güçlü perküsyonlar ve farklı ses manzaralarıyla harmanladığı ikinci albümü “Beautiful Swamp”, geçtiğimiz Ekim ayında Compost Records etiketiyle yayımladı. Sigur Rós ve Barbican Center konserinden önce Jonny Greenwood gibi önemli müzisyenlerle aynı sahneyi paylaşan Ah! Kosmos; aynı zamanda Sónar Barcelona, Venice Electro Festival ve Tokyo Electronic Music of Arts Festival gibi uluslararası festivallerde de yer aldı.

Etkinlik Kuralları:
Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Etkinlik ayaktadır, oturma düzeni yoktur.
Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Güvenlik sebebiyle sırt çantaları mekana alınamamaktadır.
Vestiyere palto, mont, ceket ve sırt çantaları ücret karşılığı bırakılabilir.
Seyirci Babylon'da yapılan genel ses ve görüntü kayıt çalışmaları dahilinde kendi ses ve görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve Babylon ya da ilgili konser organizatörünün bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.
İçerideki ses seviyesi uzun süreli maruz kalındığında geçici duyma kaybına sebep olabilir.
İçerideki ışık düzeni geçici göz rahatsızlıklarına ve epileptik nöbetlere neden olabilir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT