İş Sanat Açılış Konseri: BİFO

Tarihler: 01 Kasım 2014 Cumartesi ~ 01 Kasım 2014 Cumartesi 20:00

Yer: İş Sanat Kültür Merkezi

Ücret: 1. Kategori - 128.50 TL 2. Kategori - 88.00 TL 3. Kategori - Tam 77.50 TL İndirimli 67.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 316 10 83

Web: http://http://www.isbank.com.tr

E Posta: issanat@isbank.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 1, 2014 ~ Kas 1, 2014

İş Sanat, 15. sezona geçtiğimiz temmuz ayında dünyanın en saygın klasik müzik festivallerinden biri olan BBC Proms Festivali’nde verdiği başarılı konserle adından övgüyle söz ettiren Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ile merhaba diyor.

Alpaslan Ertüngealp
şef
Hüseyin Sermet piyano

J. Haydn Senfoni No. 11, Mi Bemol Majör Hob.I:11
W. A. Mozart Piyano Konçertosu No. 24, Do minör KV 491
G. Mahler Senfoni No. 9

BBC Proms’a Türkiye’den davet edilen ilk orkestra olma ayrıcalığını yaşayan Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, aynı ay içerisinde ilk iki kaydı gibi ONXY etiketiyle piyasaya çıkan ve kısa sürede BBC Music Magazine tarafından 5 yıldızla değerlendirilen üçüncü CD’siyle başarısını perçinledi. Otuz yılı aşkın aktif sanat hayatını dünyanın önemli sahnelerinde sürdüren yetenekli orkestra şefimiz Alpaslan Ertüngealp’ın batonu altında sahne alacak BİFO, zengin yorum gücüyle prestijli orkestraların ve seçkin festivallerin sıkça tercih ettiği solistlerden olan Hüseyin Sermet’e eşlik edecek. Diapason d’Or ve MIDEM Classical Award gibi pek çok uluslararası ödüllü kayda imza atan deneyimli piyanistin başarılarla dolu kariyeri, sanatçının derin sanatsal vizyonunu, büyük bir yelpazedeki geniş repertuarını ve parmak ısırtan tekniğini yansıtıyor.

- Geç gelen izleyiciler yalnızca ilk alkış arasında salona alınır. (Salona alınan izleyiciler kendi yerlerine geçme imkânları yoktur.) İlk alkışı kaçıran izleyiciler gösteri arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan gösterilerde izleyici salona alınmaz.
- Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocukların etkinliklere getirilmemesi rica olunur.
- Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.
- Etkinlik esnasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Cihazların gösteriden önce vestiyere teslim edilmesi önemle rica olunur.
- Öğrenci, öğretmen, 65 yaş üstü izleyiciler, İş Bankası mensup ve emeklileriyle İş Bankası iştirakleri çalışanları için yalnızca 3.kademede uygulanır.
- İndirimli biletler, Biletix Perakende Satış Noktaları, Biletix Çağrı Merkezi ve İş Sanat Kültür Merkezi Gişesi'nden alınabilir.
- Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca İş Sanat Ana Gişesinde satılmaktadır. Her bir öğrenci, öğrenci kimliği göstermek şartıyla her etkinlik için bir adet bilet satın alabilir.
- Elde olmayan nedenlerden dolayı etkinliklerde değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir.

İş Sanat Açılış Konseri: BİFO

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT