Kamança & Kemençe

Kamança & Kemençe

Tarihler: 13 Kasım 2020 Cuma ~ 13 Kasım 2020 Cuma 13 Kasım 2020 19:00

Yer: CRR Konser Salonu

Ücret: 1. Kategori - 86.50 TL 2. Kategori - 56.50 TL 3. Kategori - 36.50 TL 4. Kategori - İndirimli (Öğrenci ve 60 Yaş Üstü) - 26.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Darülbedayi Caddesi Harbiye 80200 Şişli İstanbul

Telefon: 0212 232 98 30

Faks: 0212 231 54 97

Web: http://www.crrkonsersalonu.org/

E Posta: info@crrkonsersalonu.org

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 13, 2020 ~ Kas 13, 2020
Kamança & Kemençe, 13 Kasım'da CRR Konser Salonu'nda sizlerle.

Hatice Doğan Sevinç kemençe   İmamyar Hasanov kamança
İlker Cankara kontrbas  Nima Jadari Seifi piyano  Türker Çolak perküsyon

Tek Millet iki Devlet dünya görüşü doğrultusunda oluşturulan bu projede 2 Çalgı Tek Tını felsefesi gözetilerek iki çalgının bileşkesi sağlanmıştır.  Bu esnada her iki çalgı diğerinin varlık nedeni olan seslerle yarenlik ederken kimi uzak coğrafyalardan da ezgileri kulaklarımıza konuk edeceklerdir. Otantik anlayışın yeni kompozisyon teknikleriyle irdelendiği bu ilginç algının düşünsel bir farkındalık yaratacağı adeta bir öngörüye yol açtığı ve sonuç beklentisinin yeni müzikâl bir mottoya dönüştüğü görülmüştür.  

Azerbaycan’dan dünyaya armağan olan Kemança sanatçısı Imamyar Hasanov çalgısıyla dinleyenleri unutamayacakları bir serüvene sürüklerken, aynı serüvenin bir diğer paydaşı tanınmış Klasik Kemençe sanatçısı Doç. Hatice Doğan Sevinç ise çalgısının teknik ve müzikâl olanaklarının sınırlarında seyredip sesiyle de geceye beklenmedik bir renk katacak.

-CRR Konser Salonu’ndaki etkinlikler pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı kabul etmiş sayılır.-Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekâna gelmeden önce, HES kodu alması gerekmektedir. Hayat Eve Sığar uygulaması “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilinir.-CRR Konser Salonu güvenlik noktasından geçmeden önce temassız ateş ölçer ile vücut ısı ölçümü yapılmaktadır.-Mekânda bulunulan süre boyunca maske takılması zorunludur.-Seyircilerin pandemi kurallarına göre düzenlenmiş mesafeli oturma düzenine uyması ve belirtilen koltuklarda oturması zorunludur.-CRR Konser salonu Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı nano gümüş iyon teknolojisi ile etkinlik öncesi, etkinlik aralarında ve etkinlik sonrası dezenfekte edilmektedir.-Mekan içerisindeki ortak alanlarda el dezenfektan üniteleri bulunmaktadır.-7 yaş ve üzeri bilete tabidir. 7 yaş altı çocuk etkinlikleri hariç salona alınmaz.-İndirimli biletler; öğrenci, öğretmen, basın kartı sahipleri, 60 yaş üstü, engelli vatandaşlar, gaziler, şehit dul ve yetimleri için geçerlidir.-Salonun içerisine her türlü yiyecek ve içecek sokulması yasaktır.-Konser başladıktan sonra salona giriş yapan seyirciler balkon kısmına yönlendirilecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT