Kayıtdışı Organizasyon Kapanış Partisi

Tarihler: 12 Şubat 2011 Cumartesi ~ 12 Şubat 2011 Cumartesi - Saat: 23:00

Yer: İndigo

Ücret: Tam: 28,50 TL Öğrenci: 18,50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: (0216) 556 98 00 Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com ve İndigo

Adres: İstiklal Cad. Akarsu Sok. Mısır Ap. No:1-2-4-5 Taksim, Beyoğlu İstanbul Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 85 67

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 12, 2011 ~ Şub 12, 2011

Her sene bir tasarım haftası düzenleyerek, hiyerarşinin olmadığı özgür bir ortamda yürütülen düşünsel ve eylemsel üretim etkinliklerine evsahipliği yapan Kayıtdışı, 4. yılında da düşünmekten, değişmekten, tartışmaktan ve tasarlamaktan duyduğu heyecanla eylemlerini sürdürüyor. Kayıtdışı04 ürünlerin sunulacağı 12 Şubat`ta, katılan kaçıran herkesi atölye ve tartışmaların ardından yorgunluğunu yine bir parti ile atmaya, İndigo`ya bekliyoruz.

Geçen 3 senede, Kayıtdışı, düzenlediği etkinliklere yön veren güncel temaları ekipçe belirliyordu. İlk defa bu sene; Şubat 2011`de gerçekleşecek tasarım haftası için "sandık"ı sahneye taşıdı ve haftanın güzergahını belirleyen temayı yani "Anomi" yi birlikte seçti. Hiyerarşinin olmadığı özgür bir ortamda yürütülen tartışma ve üretim etkinliklerine ev sahipliği yapan Kayıtdışı, 4. senesinde ele aldığı `anomi` deneyiminin sonuçlarını izlemeye davet ediyor. Kayıtdışı, 12 şubat 2011 de, İndigo`da, yapılan üretimlerin sunumların gerçekleşeceği bu gecede, atölyeler ve tartışmaların ardından yorgunluğunu yine bir parti ile atacak.

Projeksiyon eşliğinde 3 dakikalık sunumlarla tanıtılacak üretimleri izlemeye ve sonrasında haftanın yorgunluğunu atmaya katılan kaçıran herkesi İndigo`ya davet ediyoruz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT