Komik Günler - Luxus - İlle de Haya

Tarihler: 23 Ocak 2016 Cumartesi ~ 23 Ocak 2016 Cumartesi 23 Ocak 2016 20:00

Yer: The Mekan

Ücret: - 34.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Atıf Yılmaz Cad. Küçük Bayram Sok. No:1, Kat: 3 Taksim Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 243 11 41

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 23, 2016 ~ Oca 23, 2016
Komik Günler ve Luxus, 23 Ocak'ta The Mekan sahnesinde...

"İlle de Hayat" Vol. 2
"Hayata şarkılar söylüyoruz ve direnerek nefes alıyoruz. Ardı arkası kesilmeyen soluk soluğa günlerdeyiz; fakat bütün kötülüklere inat, nefes alıyoruz. Evvelden birlikte nefes aldıklarımız ve şu anda bir parça neşeyi ve umudu paylaştığımız herkes için, sizleri birlikte hayata şarkı söylemeye, Yine ve yeniden coşku umut ve barış içinde 'ille de hayat' demeye çağırıyoruz."

Komik Günler
"Her gün aile içi şiddete maruz kalan bir Angara bebesinin anne babasına feryadı, 'Çok komik günler geçiriyoruz di mi anne?' demesidir. Minnacık aklını, tebessümüne bırakmasıdır. Komik Günler; her gün karşımıza çıkan, yalanla, kanımızla ve emeğimizle beslenen 'dumanı kara imanı para' sermayenin yüzüne inen bir kahkahadır. Komik Günler, barikatın ardından nanikli bi sırıtıştır. Komik Günler, 'Kendine iyi bak, beni düşünme'dir. Komik Günler, candır, beladır, kardeştir, kirdir, pastır. Komik Günler, ille de sokaktır-ille de sokaktır!"

Luxus
"Hayat, bize 'acayip' bir takım 'şeyler' olduğuna dair irrasyonel kanıtlarla zaten tıka basa dolu... Bizim tek yaptığımız, bunlara hafif yan gözle bakıp, sinsice gülümsemek... Bunu seçtik çünkü, yeri hazin gözlerle arşınlayan bakışlardan gerçekten çok sıkıldık. Tekrarlandıkça içi boşalan bir takım karanlık argümanların yerine; hayatın dandikliğine takla atarak ve dil çıkararak karşı durmaya karar verdik."

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT