Mark Eliyahu

Mark Eliyahu

Tarihler: 19 Kasım 2021 Cuma ~ 19 Kasım 2021 Cuma 21:00

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi

Ücret: 1. Kategori - 302,50 ₺ 2. Kategori - 253,00 ₺ 3. Kategori - 214,50 ₺ 4. Kategori - 181,50 ₺ 5. Kategori - 126,50 ₺

Nereden Alınır: https://www.passo.com.tr/

Adres: Zorlu Center Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0850 222 67 76

Web: https://www.zorlupsm.com/tr

E Posta: info@zorlupsm.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 19, 2021 ~ Kas 19, 2021

Büyüleyici müzisyen, yetenekli besteci ve kamança ustası Mark Eliyahu, Türkiye’deki müzikseveleri büyülemek için 19 Kasım’da Turkcell Sahnesi’nde!

Müziğe dört yaşında kemanla başlayan Mark Eliyahu, lise yıllarında eğitim için gittiği Yunanistan'da kamança ile tanışıp hayran kalmış ve Azerbaycan'a giderek Adalet Vezirov'dan ders almıştır. Müzisyen olan babası Piris Eliyahu'nun izinden giden ve ona bir çok çalışmasında eşlik eden sanatçı, dünyanın en seçkin sahnelerinde biletleri tükenen konserlere imza atmayı sürdürüyor.

Eliyahu, ‘Endless’ turnesi ile kamançadaki ustalığı ile bu büyüleyici enstürmanın sesini bir kez daha dünyayla buluşturmaya hazırlanıyor. Müzik dilini bir adım ileriye taşıyan sanatçı geçmişten gelen derin gelenekleri ve kadim enstrümanları, geleceğin modern sesiyle bir araya getiriyor. Doğu ve Batı'yı sentezleyen müziğiyle insanı anlamlı bir ses yolculuğuna çıkaran Mark Eliyahu, müziğin “her şey” olduğu bir evde büyüdü. Müziği bir yaşam tarzı olarak benimsedi ve dünyadaki müzikal yolculuğuna henüz on altı yaşındayken başladı. Usta müzisyenlerle birlikte, 150 yıllık kamanchesinin benzersiz sesini uzaklara taşıdı.

Mark Eliyahu’ya bu performansında babası, seçkin müzisyen, besteci, müzikolog ve tar üstadı Piris Eliyahu, perküsyonda Rony Iwryn, klavyede Haim Weiss, gitar ve bas gitarda Yankale Segal eşlik edecek.

- Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
- Zorlu Center arama noktalarında görevliler tarafından vücut ısısı ölçümü yapılacaktır. - Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.
- Kapı açılış saati 20:00, etkinlik başlangıç saati 21:00'dir.
- Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
- Misafirlerin Zorlu PSM girişlerinde 1,5 metrelik sosyal mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve sıra beklerken bilet, fotoğraflı kimlik ve HES Kodu sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.
- Bilet ile misafir kimlik bilgilerinin tutmaması durumunda Zorlu PSM girişe izin vermeme hakkına sahiptir.
- 8 yaş sınırı vardır. 8 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe katılamazlar.
- Etkinliğe sadece PSM Card ile giriş yapılmaktadır. PSM Card'ınız yoksa, etkinliğe girişinde temin edebilirsiniz.
- Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur.
- Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı genelgenin kurallarına göre koltuk aralarında boşluk bırakılmıştır.
- Oturma düzeninde her bir misafir arasında boşluk bırakılacaktır ve yer numarası ile kişi eşleştirmesi yapılacaktır.
- Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir.
- Oturma düzeni Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlemelerine ve resmi uyarılarına göre değişiklik gösterebilir.
- Zorlu PSM, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Zorlu PSM etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Öğrenci bileti, kapasiteyle sınırlıdır ve öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
- Zorlu PSM etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik alanına yiyecek ve içecek almak yasaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT