Nilüfer - Kardeş Türküler - TUGFO

Tarihler: 01 Kasım 2014 Cumartesi ~ 01 Kasım 2014 Cumartesi 20:30

Yer: Volkswagen Arena

Ücret: 1. Kategori - 242.00 TL 2. Kategori - 165.00 TL 3. Kategori - 137.50 TL 4. Kategori - 110.00 TL 5. Kategori - 82.50 TL 6. Kategori - 55.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: UNIQ İstanbul - Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. Ayazağa Cendere Yolu No: 4 Şişli İstanbul

Telefon: 0212 334 01 00

Web: http://http://blackboxistanbul.com/

E Posta: info@blackboxistanbul.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 1, 2014 ~ Kas 1, 2014

Nilüfer, Kardeş Türküler ve Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası ilk defa aynı sahnede!

Güçlü sesi ve başarılı sahne performansıyla gönüllerde taht kuran Nilüfer, farklı kültür ve etnik kimlikleri müziğiyle harmanlayan Kardeş Türküler ve Türkiye’nin tüm konservatuarlarından seçilen gençlerin oluşturduğu  Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası (TUGFO), Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından düzenlenen “Gönüllü Sahne” Konseri için 2 Aralık 2014 Salı günü bir araya geliyor!

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından “Dünya Gönüllüler Günü” dolayısıyla müziğin farklı tarzlarını buluşturacak “Gönüllü Sahne” 2 Aralık 2014 Salı günü Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. Nilüfer ile Kardeş Türküler’in ilk kez aynı sahneyi paylaşacağı konser Türkiye’nin farklı bölgelerinden 80 gencin bir araya geldiği TUGFO ile birlikte bir müzik şölenine dönüşecek. 

Konserden elde edilen gelir, gençlerin Toplum Gönüllüsü olmaları için verilen çeşitli temalardaki akran eğitimlerini ve Toplum Gönüllüsü gençler tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla kullanılacak. 

2002 yılından bu yana gençlerin gönüllülüğüyle Türkiye’de barış kültürüne katkıda bulunan Toplum Gönüllüleri Vakfı, “Gönüllü Sahne” konseriyle hem “Dünya Gönüllüler Gününe” hem de “Gençlerin Gönüllülüğüne” dikkat çekiyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı, 29 Aralık 2002 tarihinde “toplumsal barış, dayanışma ve değişim” vizyonuyla kuruldu. 1985 yılında Birleşmiş Milletler Genel Meclisi 5 Aralık gününü “Dünya Gönüllüler Günü” olarak kutlamaya karar verdi. Dünyanın bir çok yerinde kutlanan bu özel gün, gönüllü çalışmaların faydalarını dünya çapında duyurmak ve gönüllü programlara katılımı artırmak amacıyla kutlanıyor. 

“Gönüllü Sahne” konseri de bu iki önemli tarihi vurgulamak için Aralık ayında düzenleniyor.

TOG Hakkında:
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) 2002 yılında, gençlerin öncülüğünde toplum hizmeti projeleri gerçekleştirerek hem topluma yarar hem de gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur. Toplum Gönüllüsü gençler Türkiye’nin her yerinde sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirirler. TOG hem bir değişim ve dönüşüm projesi hem de gençlerin proje süreçlerinde farklı kimliklerden akranlarıyla birlikte çalışmasına olanak sağlamasıyla toplumsal barış projesidir.

* Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserVe aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

- 6 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üzeri bilete tabidir.
- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
- Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserVe aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT