Pera Müzesi’nde Uzun Bir Gece: Müzeler Gecesi

Tarihler: 18 Mayıs 2013 Cumartesi ~ 18 Mayıs 2013 Cumartesi 19:00 - 24:00

Yer: Pera Müzesi

Adres: Meşrutiyet Cad. No.65 Tepebaşı Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 334 99 00

Web: http://http://www.peramuzesi.org.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 18, 2013 ~ May 18, 2013

Pera Müzesi, Müzeler Gecesi kutlamalarında zengin ve renkli etkinliklerle, 18 Mayıs Cumartesi 19:00 - 24:00 saatleri arasında açık ve ücretsiz olacak.

8 Mayıs'ta ziyarete açılan Manolo Valdés, Resimler ve Heykeller sergisinin yanısıra Kesişen Dünyalar: Elçiler ve Ressamlar, Anadolu Ağırlık ve Ölçüleri ile Kütahya Çini ve Seramikleri koleksiyon sergileri saat 24:00’e kadar gezilebilecek.

"Müzeler Gecesi" Etkinlik Programı

19:00 - 21:00 “Happy Hour”ve DJ Yabancıdeğil, Pera Cafe
21:00 - 22:00 Konser: "Meksika'ya Sevgilerle", Pera Cafe
22:00 - 24:00 DJ Yabancıdeğil, Pera Cafe

Müzeler Haftası’nı Kutluyoruz!

Müzeler Haftası kapsamında ise 21 Mayıs Salı günü Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi tüm ziyaretçilere ücretsiz!

Müzeler Gecesi’nde Kimler Var?

"Meksika'ya Sevgilerle"
Cevdet Tosyalı, Kapitan Savor ve Serkan Özkaya'nın birlikte çalmaktan haz almaları ve bu faaliyeti devam ettirme isteklerinden doğdu. Sonradan Genç Osman Yavaş'ın ve zaman zaman Aslıhan Niksarlı'nın katılımlarıyla grup bugünkü doğal ve çılgın halini aldı. 2011 yılında İngilizce ve Türkçe isimleriyle iki farklı album yayınlayarak dinleyici ve eleştirmenlerin ilgisini çektiler. Şu anda üçüncü albümlerini New York'ta hazırlıyorlar.

"DJ Yabancıdeğil"
2011'den beri özellikle Quit'te düzenlediği tematik AFRODİZYAK gecelerde dinleyicileri başta Afrika olmak üzere farklı coğrafyaların, farklı müzikleriyle eğlendiren DJ YABANCIDEĞİL müzeler gecesinde yeniden Pera Müzesi'nde çalıyor. Müziğin evrenselliğini tekrar tekrar ispatlarcasına Nijerya'dan Pakistan'a, Latin Amerika'dan Fransa'ya, Benin'den Hindistan'a seyreden müzikal yolculukta rehberlik ediyor. Eğlenmek için çaldığı müziği bilmek değil hissetmeniz yeterli olacaktır. Baştan söylemek gerekir ki, ne kadar uğraşırsanız uğraşın setin başında sizden daha fazla eğlenir. Ama bu sizin eğlenmenize engel değil.

www.peramuzesi.org.tr

Pera Müzesi’nde Uzun Bir Gece: Müzeler Gecesi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT