Sertab Erener & Emre Kula

Tarihler: 28 Ağustos 2023 Pazartesi ~ 28 Ağustos 2023 Pazartesi 28 Ağustos 2023 21:15

Yer: ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi, Biletix Satış Noktaları, www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: ENKA Kültür Sanat ENKA Vakfı, Sadi Gülçelik Spor Sitesi İstinye Sarıyer İstanbul

Telefon: 0212 705 60 00-50

Web: http://www.enkasanat.org

E Posta: enkakultur@enka.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 28, 2023 ~ Ağu 28, 2023

Sertab Erener & Emre Kula 28 Ağustos tarihinde ENKA Açık Hava Tiyatro sahnesinde.

Sanat hayatında 30 yılı geride bırakan sanatçı Sertab Erener, ENKA Açıkhava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşuyor. Sahnede ona eşlik edecek isim ise yetenekli gitarist, söz yazarı ve besteci Emre Kula. İki kişilik dev kadro ile gerçekleşecek konser, Sertab Erener'in son albümü Ben Yaşarım ve en sevilen parçalarından oluşacak bir repertuar ile gerçekleşecek. Bu iki özel ruhun müzikleriyle el ele tutuşmasına eşlik edin.

Etkinlik Kuralları:

- ENKA Sanat’ın gerçekleştirdiği etkinliklerin tümü, özel kurallara tabidir. Etkinliklere katılan herkes ENKA Sanat tarafından alınan tüm kurallara uymayı ve doğabilecek yaptırımları kabul etmiş sayılır.

- İndirimli biletler öğrenci ve ENKA Grup Şirketleri çalışanlarını kapsamaktadır.

- Misafirlerin etkinlik boyunca bilet aldıkları koltuk numaralarında oturmaları zorunludur. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar mekân dışına çıkartılacaktır.

- Engelli, hamile vb. izleyicilerin kendileri için ayrılmış yerlere oturabilmelerini sağlamak amacıyla, etkinliğe gelmeden önce 0212 705 60 50 numaralı telefonu arayıp bilgi vermeleri gerekmektedir.

- Etkinlik katılımcılarının, etkinlik başlangıç saatinden önce dijital biletiyle birlikte etkinlik mekânı kapısında olacak şekilde hazır olması gerekmektedir.

- Geç gelen izleyiciler, tiyatro gösterilerinde ara varsa arada; konser, dans, performans gibi gösterilerde uygun olan ilk alkışta içeri alınır. Aksi durumlarda alınmaz.

- Aksi belirtilmedikçe etkinliklere 7 yaşından küçük çocukların getirilmemesi rica olunur. 7 yaş ve üstü bilete tabidir.

- ENKA Sanat, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte davranışlarda bulunan kişileri, etkinliğin bilet bedelini iade etmek koşuluyla, etkinlik mekânına almama/ mekân dışına çıkartma hakkına sahiptir.

- Sınırlı sayıda öğrenci bileti mevcuttur. Girişte öğrenci kimliği kontrolü yapılacak, geçerli bir öğrenci kimliği bulundurmayan izleyicilere, öğrenci biletiyle en düşük tam bilet kategorisi arasındaki fark tutarında bilet kesilecektir.

- ENKA SANAT, etkinlik saatinde ve içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik mekânına yiyecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

- Etkinlik mekânına kamera ve fotoğraf makinesi sokmak yasaktır. Kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile görüntü ve ses kaydı yapılması yasaktır.

- Etkinlik süresince telefonların kapalı/sessiz konumda tutulması gerekmektedir.

- 5277 Sayılı Yasa 2/4. Maddesi kapsamında sigara içme alanları dışında tesisimiz içinde tütün ürünleri içilmesi yasaktır. 

-Etkinlik alanında izleyicilerin yanlarında bulunan kişisel eşyaların sorumluluğunu kurumumuza ait değildir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT