Shenyang & Borusan Quartet

Shenyang & Borusan Quartet

Tarihler: 06 Mart 2019 Çarşamba ~ 06 Mart 2019 Çarşamba 06 Mart 2019 20:30

Yer: İş Sanat Konser Salonu

Ücret: 1. Kategori - 128.50 TL 2. Kategori - 98.00 TL 3. Kategori - Tam 67.00 TL İndirimli 61.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 316 10 83

Web: http://www.isbank.com.tr

E Posta: issanat@isbank.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 6, 2019 ~ Mar 6, 2019
İş Sanat 2018 - 2019 sezonu etkinlikleri Kasım 2018 - Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Borusan Quartet

Shengyang Bas Bariton
F. Schubert Wintereise Liedleri (arr. for Bass Baritone & String Quartet)
Esen Kıvrak 1. keman
Özgür Baskın 2. keman
Efdal Altun Viyola
Çağ Erçağ Viyolonsel

Geniş bir repertuvar ve uluslararası düzeyde konser başarılarını upuzun bir liste haline getiren Borusan Quartet, İş Sanat’a bass-bariton Shenyang ile geliyor. Shenyang, Doğu ve Batı  arasında kurduğu köprüyle birlikte, önemli bir kültürel figür olarak performanslarını tüm dünyada sürdürüyor. 2011 yılında Montblanc tarafından Brand Ambassador olarak seçilen Shenyang , İş Sanat’ı da durakları arasına ekledi. Borusan Quartet ile birlikte izleyeme fırsatı bulacağımız Shenyang, daha önce Türkiye’de sahnelenmeyen Franz Schubert’in Winterreise Liedler’ini Borusan Quartet ile seslendirecek. Orijinali piyano ve bass-bariton için bestelenmiş Lied’ler, Shenyang ve Stradivari Yaylı Quartet için tekrar aranje edilmişti. Eseri Stradivari Quartet’ten sonra ilk defa Borusan Quartet ile seslendirecek olan Shenyang’ın bu performansını kaçırmayın!

- Geç gelen izleyiciler yalnızca ilk alkış arasında salona alınır. Salona alınan izleyicilerimizin kendi yerlerine geçme imkânları yoktur. İlk alkışı kaçıran izleyicilerimiz gösteri arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan gösterilerde geç gelen izleyicilerimiz salona alınmaz.- Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocukların etkinliklere getirilmemesini rica ederiz..- Etkinlik sırasında cep telefonları, akıllı saatler vb. ışık ve ses yayabilecek elektronik cihazların kapalı tutulmasını rica ederiz.- Etkinlik esnasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Cihazların gösteriden önce vestiyere teslim edilmesini önemle rica ederiz.- Öğrenci, öğretmen, 65 yaş üstü izleyiciler, İş Bankası mensup ve emeklileri, İş Bankası iştirakleri çalışanları için 3. Kademe biletlerde %10 indirim uygulanır. İndirimli biletler Biletix satış Noktaları ve İş Sanat Ana Gişesinden temin edilebilir.- Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca İş Sanat Ana Gişesinde satılmaktadır. Her bir öğrenci, öğrenci kimliği göstermek şartıyla her etkinlik için bir adet bilet satın alabilir.- Elde olmayan nedenlerden dolayı etkinliklerde değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT