Sokak Festivali-1. Gün

Sokak Festivali-1. Gün

Etkinlik Konser Parti Sokak Festivali-1. Gün

Tarihler: 14 Nisan 2018 Cumartesi ~ 14 Nisan 2018 Cumartesi 14 Nisan 2018 12:00

Yer: KüçükÇiftlik Park

Ücret: 1. Gün - Ayakta - 51.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Kadırgalar Cad. No:4 Maçka Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 231 30 45

Faks: 0212 231 19 74

Web: http://www.kucukciftlikpark.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 14, 2018 ~ Nis 14, 2018
CarrefourSA ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Sokak Festivali, 14 ve 15 Nisan tarihlerinde KüçükÇiftlik Park'ta sizlerle...

Sokağın bir parçası ol! Çünkü sokak eğlencelidir! En müzikli, en danslı, en lezzetli, en hareketli Sokak Festivali'ne hazır mısın?

Sokak Festivali Program:

14 Nisan Cumartesi

13:00-14:30  Ahmet Beyler
14:45-16:30  SHAKE!
18:00-19:30  Jabbar
19:45-21:15  Gaye Su Akyol
21:30-23:30  Hey! Douglas

ATÖLYELER *Tüm atölyeler ücretsizdir.

Şef Atölye
13:30 – 14:00 Sağlıklı Şeyler Atölyesi
(Bitki Çayları Sunumu)  Diyetisyen Cansu Uygur
14:15 – 14:45 Taze Şef Challenge
15:00 – 15:30 Sağlıklı Şeyler Atölyesi
(Moda Diyet Modelleri Sunumu) Dİyetİsyen Cansu Uygur
16:00 – 16:30 Develi Çiğ Köfte Atölyesi

Çadır Atölye
12:30 – 13:00 Hint Kınası Desen Uygulama Atölyesi
14:00 – 14:30 Ebru Baç ile Papier Mache(Kağıt Hamuru) Atölyesi
15:00 – 15:30 A Little Studio Watercolor(Suluboya) Atölyesi
15:30 – 16:30 Terrarium Atölyesi (sadece seçtiğiniz malzemeler ücretlidir)

Genel Alan:
14:30-15:00 Dans Fabrika
Çim Alan: 
16:30-17:30 Pub Story

15 Nisan Pazar
13:00-14:30  Deniz Özçelik 
15:00-16:30  JMH & Sister Seda
17:00-18:30  Kolektif İstanbul
18:45-20:15  Sattas
20:30-22:30  Kalben

ATÖLYELER *Tüm atölyeler ücretsizdir.

Şef Atölye
12:30 – 13:00 Sağlıklı Şeyler Atölyesi
(Bİtkİ Çayları Sunumu)  Diyetisyen Cansu Uygur
13:30 – 14:00 Sağlıklı Şeyler Atölyesi
(Moda Diyet Modelleri Sunumu) Diyetisyen Cansu Uygur
14:15 – 14:45 Taze Şef Challenge
15:00 – 15:45 deli2go En Lezzetli Sandviç Atölyesi
deli2go tat mimarı şef İbrahim akdeniz
16:00 – 16:45 Develi Çİğ Köfte Atölyesi

Çadır Atölye
12:30 – 13:00 Hint Kınası Desen Uygulama Atölyesi
13:00 – 13:30 Ebru Baç ile Papier Mache(Kağıt HamurU) Atölyesi
15:00 – 15:30 A Little Studio Watercolor(Suluboya) Atölyesi
15:30 – 16:30 Terrarium Atölyesi (sadece seçtiğiniz malzemeler ücretlidir)

Genel Alan:
14:30-15:00 Zumba Zin Team ile Zumba Etkinliği
16:30-17:00 Lexx İstanbul@ Allianz Motto Sahnesi

Güzellik yaptık! Türkiye’nin ilk graffiti sanatçısı Turbo, drone alanı, kamp alanı, gün boyu Golden Rose tarafından ücretsiz festival makyajı, saat 12:00 arasında ücretsiz hint kınası, poi.

Pub Story Festival Special
İşte festivalin en güzel süprizlerinden biri! Türkiye’ye yeni bir anlayışı getiren, insanların oyun oynarken birbiri ile tanıştığı, güldüğü ve acayip eğlendiği çok özel bir etkinlik serisi. Şehrin en sıradışı ve en sosyal oluşumu, sizin için şahane bir deneyim hazırladı.Festivalin ilk gününde eğlenceye muhteşem bir başlangıç yapmak, beraber doya doya dans edeceği, yeni festival arkadaşını bulmak isteyen herkesi çimlik alana bekleriz.

Kamp Alanı ve Drone Alanı
Senin için bir kamp alanı ve gökyüzünü şenlendirecek drone alanı hazırladık! Sıcaktan bunaldığında geç kamp alanına gölgenin keyfini çıkar, drone alanına git eğlencenin tadını çıkar! (Not: Kamp alanı kalmalı alan değildir. Çadır alanı tarafımızdan kurgulanmıştır. Hiçbir malzeme getirmeyin.)

En Danslı
Lexx-İstanbullet
Hip-Hop ve B-Boy kültürünü yaşatan Lexx önderliğinde Türkiye’nin en köklü dans grubu İstanbullet  Allianz Motto Müzik sahnesinde olacak

Dans Fabrika
Dans, dans, dans! Dans Fabrika da muhteşem şovlarıyla Sokak Festivali'nde olacak.

Zumba Zin Team
İçerisinde Salsa'dan Electro'ya, Reggeaton'dan Jazz'a birçok türde dans adımlarını bulacağınız, daha önceden herhangi bir dans deneyimine  gerek duymadan  katılabileceğiniz, kendinizi bir anda partinin  yıldızı olarak bulacağınız Zumba etkinliği de ücretsiz olarak Sokak Festivali'nde olacak.
ve daha fazlası…

Turbo Graffiti
Türkiye'nin ilk graffiti sanatçısı olan Turbo da Sokak Festivali'nde olacak. Bir yandan sanat eserini tamamlarken bir yandan da senin her türlü graffiti sorunu yanıtlayacak."

Eğlenceliyiz
Hangisini yapsan acaba? Tek pota basketbol mu yoksa tek kale futbol mu oynasan, ip mi yoksa lastik mi atlasan, hulahop mu çevirsen frizbi mi atsan, poi mi denesen drone mu uçursan, sokak dansı mı yoksa ateş dansı mı seyretsen? Daha sayarım da, onlar da sürpriz olsun... 

Pubstory desem… Tamam tamam, sustum
Bu arada kendi eğlenceni kendin getir, hayır demeyiz. 

Performanslar
Delireceksin eğlenmekten. Kalben, Jabbar, Hey! Douglas ve daha fazlası sahnemizde olacak. Çok yakında tam programı da koyacağız. Takipte kal. Sokağın ritmini unutma!

Sokak Lezzetleri
Tadı damağında kalacak leziz tatların bir araya geldiği Sokak Lezzetleri Sokağı’ndan dilediğini yiyip içebilirsin. Yemeğin üstüne tavşan kanı çayını yudumlar ya da kahve keyfi yaparsın. Müzik, aktiviteler derken ara atıştırmalar gerekebilir. Onlar için de sürprizli alanlar seni bekliyor. Çit çit desem mesela, anlar mısın?

Senin için hem karnını hem gözünü hem de ruhunu doyuran bir festival yaptık. 

Pazar Yeri
Pazar olmadan Sokak Festivali mi olurmuş? Burada ne ararsan var. Bir tarafta aksesuarlar, takılar, kıyafetler; diğer tarafta sebzeler, meyveler. Alışverişini yapmadan çıkma, sonra pişman olma.

Oyun Alanı
Çocuklar, sokakların rengi. Hazır bahar da gelmişken, bırakın çocuklar oyun alanında rahat rahat oynasın, biraz oksijen alsın.  

Dostuz
Minik dostlarımızın da aramızda yeri var. Evcil hayvanınla beraber gelebilirsin. Yeter ki tasmasını çıkarma, kontrol sende kalsın. Minik dostlar sözünüzü dinler zaten. 

Paylaşıyoruz
Onlar da doyacak! Festival alanındaki yiyecekler, profesyonel ekipler tarafından ayrıştırılarak sokak hayvanlarına ulaştırılacak. 

Sen de dokunacaksın.

Satış yapan katılımcı markalarımız, gelirlerinin bir kısmını veya tümünü sivil toplum kuruluşlarına bağışlıyor. Bağış yapılacak kuruluşların isimleri sitemizden takip edebilirsiniz. "

- 13 yaşa kadar bilet ücreti alınmamaktadır. Bilet satış noktasında kimlik göstererek festival alanına girebilirler. - 18 yaş altı katılımcılar festivale ebeveynleri ile gelebilirler. 18 yaş altı katılımcılardan ebeveynleri sorumludur. Kayıp durumunda sahneden anons yapılacaktır. - Festival alanında tadım-sunum-satış alanları bulunmaktadır. - Festival alanına evcil hayvanlar, tasmaları çıkarılmadan ve tüm sorumluluk hayvan sahibinde olacak şekilde alınacaktır. Evcil hayvanlarınızı yeme-içme alanlarındaki sıcak servislerden uzak tutmanızı rica ederiz. - Festival alanına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır. - Festival alanına kesici, yanıcı, patlayıcı ve ruhsatlı/ruhsatsız silah ve lazer ekipmanları sokmak yasaktır. - Festivalde oturma düzeni bulunmamaktadır. - Hava koşullarından dolayı, organizatör festivali iptal etmediği sürece, bilet iadesi yapılmamaktadır. - Biletinizi kaybetmeyiniz. Kaybolan biletler için yeni bir bilet vermek mümkün değildir. - Organizatör, herhangi bir nedenle bilet bedeli iadesi yaparak festivali iptal etme hakkına sahiptir.- Organizatör festival için uygun bulmadığı kişileri ücretlerini iade ederek içeri almama hakkına sahiptir.- Güvenlik görevlileri tarafından tehlikeli ve ya uygunsuz kabul edebilecek her türlü gereçler festival alanına alınmayacaktır. - Organizatör acil bir durumda, festivali durdurma, seyircileri festival alanında tutma ve festivali erteleme haklarına sahiptir.- Festival kapısında ve etrafında branda, broşür, stand vs. tanıtım materyali dağıtılması kesinlikle yasaktır.- Festival yönetimi kayıp eşyalardan sorumlu değildir. Kaybolan eşyaların info deskine getirilmesi durumunda mikrofon ile bilgilendirme yapılacaktır.- Katılımcılar; festival alanı içinde gerçekleştirilecek her türlü görüntü çekimi için şahsi izin vermiş sayılır ve organizatörler yapılan çekimleri promosyon ve/veya reklam amaçlı kullanım hakkına sahiptir. Sözleşmeli katılımcı markalar ile paylaşma hakkında sahiptir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Eğitim Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT