Dengin Ceyhan

Tarihler: 26 Aralık 2020 Cumartesi ~ 26 Aralık 2020 Cumartesi 21:00

Yer: Online Etkinlikler

Ücret: 25,00 ₺ 50,00 ₺ 75,00 ₺ 100,00 ₺ 250,00 ₺

Nereden Alınır: https://www.modasahnesi.com

Adres: Çeşitli Mekanlar İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 26, 2020 ~ Ara 26, 2020

Dengin Ceyhan 1991’de Antakya’da doğdu. Piyano derslerine 8 yaşında başladı. 2002'de Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı özel yetenek sınavını kazanarak piyano bölümünde eğitimine başladı. Piyano alanında Prof. Dr. Binnur Ekber ile çalışmaya başladı.2008 yılında Academia Akcan’ın düzenlediği Piyano Masterclass’ında İdil Biret ile çalıştı. Gülsin Onay’ın sanat danışmanlığını yaptığı Bodrum Gümüşlük Eklisia Müzik Festivali kapsamında 2008 yılında Kemal Gekiç, Daniel Gortler, Stephen Gutman, Gülsin Onay ile aynı festivalin 2009 yılında ise Alexander Madzar, Emre Elivar, Misha Dacic ve Gülsin Onay ile çalıştı.

2011 yılında Başkent Üniversitesi’nde yapılan Şan eşlik masterclass’ına Dr. Helga Dorsch ile çalıştı. 12 Ocak 2014 ‘te Sevda Cenap And Vakfı’nın düzenlemiş olduğu 11. Czerny Yarışması’nda değerlendirme jürisinde yer aldı.

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan 2012 yılında mezun olduktan sonra yine aynı konservatuvarda ücretli öğretim elemanı olarak çalışmaya başladı. Okulun Üflemeli ve Vurmalı Sazlar, Tiyatro bölümü ve Opera bölümünde korrepetitör olarak ders vermektedir. 2019 yılından itibaren Bilkent Üniversitesi erken müzik eğitiminde ve Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde ders vermeye başlamıştır. Konservatuvardan mezun olduktan sonra yine Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Piyano Anasanat dalı yüksek lisans sınavlarını kazanmış, 2019 yılında yüksek lisanstan mezun olmuştur.

2019 Mayıs ayında “Dengin Plays Pentagram” , 2020 Ekim ayında “Dengin Plays Chopin Nocturnes” dijital albümlerini Babajim İstanbul etiketiyle çıkarmıştır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT