Çizginin Ötesini ´Onlar´ Anlatacak

Tarihler: 31 Mart 2011 Perşembe ~ 14 Nisan 2011 Perşembe

Yer: Bersay İletişim Danışmanlığı

Adres: Kasap Sok. No: 22 / A Esentepe İstanbul Esentepe İstanbul

Telefon: 0212 337 52 91

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 31, 2011 ~ Nis 14, 2011

“Çizginin Dışındakiler” ana konsepti çerçevesinde Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) bu yıl dünya görüşleriyle farklılık yaratmış, birbirinden değerli isimleri konuk edecek. Cem Yılmaz’la 6 Ocak’ta başlayacak konferanslar dizisi 14 Nisan’da Ece Sükan’la sona erecek.

İletişimde “Mükemmellik Merkezi” olma idealiyle yola çıkan ve iki yıldır hayata geçirdiği projelerle de bunu başaran Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) İletişimde Mükemmellik Programı’nın üçüncüsüne, “Çizginin Dışındakiler” başlığı ile devam ediyor.

2011 yılında sanat, akademi, iş dünyası, spor, sağlık ve medya gibi pek çok alanda dünya görüşleriyle farklılık yaratmış, pırıltılı kişilik yapısına sahip değerli isimleri ağırlayacak olan Bersay İletişim Enstitüsü, konferanslardan el edilecek gelirle de iletişim alanında eğitim gören Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine burs desteği sağlayacak.

Cem Yılmaz’ın 6 Ocak 2011 tarihinde “İşte Mizah” başlıklı oturumu ile başlayacak olan konferanslar, 14 Nisan 2011 tarihine kadar her Perşembe günü saat 18:30-20:30 arasında düzenlenecek ve katılım salonun kapasitesiyle sınırlı olacak.

Program hakkında bilgi veren BİE Yönetim Kurulu Başkanı Arın Saydam; “Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) olarak, yolu iletişimden geçen herkes için bir dünya görüşü merkezi olmayı hedefliyoruz. Elde ettiğimiz gelirle de yüksek lisans ve doktora öğrencilerine burs vererek onların eğitimlerine destek oluyoruz. Hedefimiz her yıl verdiğimiz burs sayısını mümkün olabildiğince artırmak... 2009 yılında “Dünya Görüşü”, geçtiğimiz yıl “Geleceği Tasarlamak” başlıkları altında birbirinden değerli isimleri Enstitümüzün çatısı altında buluşturduk. 2011 yılında da katılımcıların kendi sınırlarını keşfetmeleri amacıyla ‘Çizginin Dışındakiler’ ana konseptini belirledik ve alanlarında uzman birbirinden değerli ismi ağırlamaya hazırlanıyoruz” dedi. “İletişimde Mükemmellik Programı 3: Çizginin Dışındakiler” konferans dizisinde sırasıyla;

Cem Yılmaz, Prof. Dr. Miktad Kadıoğlu, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Nihat Gökyiğit, Mehmet Turgut, Kürşat Başar, Nasuh Mahruki, Prof. Dr. Celal Şengör, Erdil Yaşaroğlu, Yılmaz Erdoğan, Levent Erden, Kerem Erginoğlu, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Ayşe Ege (Dice Kayek), Ece Sükan konuşmacı olarak yer alacak.

İletişimde Mükemmellik Programı 3: “Çizginin Dışındakiler”
KONFERANS PROGRAMI:

6 OCAK 2011 >
• CEM YILMAZ: İŞTE MİZAH
13 OCAK 2011 >
• PROF. DR. MİKTAD KADIOĞLU: KÜRESEL İKLİM DEĞİŞİMİ
20 OCAK 2011 >
• PROF. DR. SEVİL ATASOY: KARANLIĞIN PENCERESİNDEN
27 OCAK 2011 >
• NİHAT GÖKYİĞİT: YAŞAM BİÇİMİ KALİTE
3 ŞUBAT 2011 >
• MEHMET TURGUT: FOTOĞRAF MI?
10 ŞUBAT 2011 >
• KÜRŞAT BAŞAR: GAZETECİLİK... EDEBİYAT DERKEN...
17 ŞUBAT 2011 >
• NASUH MAHRUKİ: KENDİ EVERESTİNİZE TIRMANIN
24 ŞUBAT 2011 >
• PROF. DR. CELAL ŞENGÖR: BİLİMDE İLETİŞİM
3 MART 2011 >
• ERDİL YAŞAROĞLU: NEŞELİ SÖYLEŞİ
10 MART 2011 >
• YILMAZ ERDOĞAN: SAHNE SANATINDA ÇİZGİ DIŞI OLMAK
17 MART 2011 >
• LEVENT ERDEN: ÇİZGİ DIŞI OLMANIN SINIR ÇİZGİSİ
24 MART 2011 >
• KEREM ERGİNOĞLU: ÇİZGİLERLE ÇİZGİ DIŞINDA OLMAK
31 MART 2011 >
• PROF. DR. OSMAN MÜFTÜOĞLU: SAĞLIKTA RİSKİ YÖNETMEK...
7 NİSAN 2011 >
• AYŞE EGE: MODA DÜNYASINDAN BAKINCA
14 NİSAN 2011 >
• ECE SÜKAN: ÇİZGİ DIŞI STİLLER

Çizginin Ötesini ´Onlar´ Anlatacak

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT