Başka Dünyalar / Worlds Apart

Tarihler: 08 Nisan 2015 Çarşamba ~ 03 Mayıs 2015 Pazar

Yer: Art Suites Gallery Beyoğlu

Adres: İstiklal Cad. Balo Sokak No:40 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 251 55 61

Faks: 0212 251 55 62

Web: http://http://www.artsuitesgallery.com

E Posta: info@artsuitesgallery.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 8, 2015 ~ May 3, 2015

Giovanni Scognamillo ve Kadriye Burcu Aydın’nın “Başka Dünyalar” adlı sergisi 3 Nisan – 3 Mayıs 2015 tarihleri arasında Art Suites Gallery Beyoğlu’nda.

“Altın bir çağ yaşanıyordu; benzersiz maceralar, zengin yaşam ve zor ölüm devriydi bu… Ama kimse öyle düşünmüyordu. Servet ve hırsızlıkla, yağma ve çapulculukla, kültür ve ahlaksızlıklarla dolu bir gelecekti bu… Ama kimse bunu kabul etmiyordu. Aşırılıkların çağıydı, hilkat garibelerinin büyüleyici yüzyılı…Ama kimse bundan hoşlanmıyordu.” (Kaplan Kaplan, Alfred Bester)

Giovanni Scognamillo ve Kadriye Burcu Aydın, birlikte kendi özel dünyalarını izleyiciyle paylaşıyorlar. Burada genel geçer beğenilere yer yok. Cesur olduğu kadar kırılgan rüyalarını, kendilerine has ve samimi üsluplarıyla yorumluyorlar. Artık korkak da olabilirsiniz, asi de, hayallerin içerisine de sığınabilirsiniz, gerçeklerin tam ortasında da durabilirsiniz. Size kalmış! Kendi içine bakabilmek, en büyük başkaldırıdır.

Scognamillo ve Aydın, herhangi bir kaygı içerisine düşmeden, biricik içsel deneyimlerini ‘abartmadan’, ‘azaltamdan’ tam da oldukları gibi, bizimle paylaşıyorlar. Bunu yaparken izleyiciyi kendi farkındalıklarına davet ediyorlar.

Başka Dünyalar / Worlds Apart

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT