Jak Baruh - Metropole Bakmak

Tarihler: 14 Mart 2012 Çarşamba ~ 08 Nisan 2012 Pazar

Yer: Pg Art Gallery

Adres: Boğazkesen Cd. No: 76/B Tophane İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 252 80 00

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Mar 14, 2012 ~ Nis 8, 2012

Jak Baruh ‘Metropole Bakmak’ başlıklı kişisel sergisiyle Pg Art Gallery’de sanatseverlerle buluşuyor.

Çoğu zaman büyük bir kargaşanın hüküm sürdüğü, dünyaya yön veren metropollerin ihtişamlı görünümlerinin ardında kaotik yaşamlar yığını vardır. Düzensizliğin, ‘zaman’la yarışın, keşmekeşin bol olduğu bu yerleşim alanları bir yandan hareketli yaşamlar sunarken, diğer yandan siyasi oluşumların ve direnişlerin de büyük sahneleri olabilmektedir.

Şehirlerin kozmopolit yapısından, kentlerin dokusu ve politik ortamından ilham alan Jak Baruh bu sergisinde, objektifini kıtalar ötesine çevirip sıradan ve sıradışı anların kayıtlarını tutuyor; New York’un devasa binalarını ve kalabalıklarını gözler önüne seriyor. Sanatçı dijital teknoloji sayesinde, çalışmalarında şehrin görüntülerini bir araya getirerek çok katmanlı bir etki yaratıyor; tıpkı çeşitli uluslardan insanları barındıran metropoller gibi...

‘Metropole Bakmak’ izleyici için sadece gözlemek değil, uzak coğrafyalarda olup bitenlere tanıklık etmek haline geliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Beğendim ama diğer sitelerden farkınız olmalı...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT