Kaybolan Sokak Oyunları Fotoğraf Sergisi

Tarihler: 14 Aralık 2011 Çarşamba ~ 29 Aralık 2011 Perşembe

Yer: İstanbul’da Alışveriş Merkezleri

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 14, 2011 ~ Ara 29, 2011

ETİ Çekül Kültür Elçileri Okan Bayülgen’in Objektifinden Sokak Oyunları Fotoğraf Sergisi İstanbul’da

ETİ ÇEKÜL Kültür Elçileri Projesi kapsamında “Sokak Oyunları” temasını anlatan ve Okan Bayülgen’in objektifinden yansıyan özel karelerden oluşan “Kaybolan Sokak Oyunları Fotoğraf Sergisi” İstanbul’da alışveriş merkezlerinde sergilenerek sokak oyunlarını yeniden hatırlatıyor

ETİ’nin ÇEKÜL Vakfı ile 2008 yılında hayata geçirdiği ETİ ÇEKÜL Kültür Elçileri Projesi dördüncü yılını tamamladı. Türkiye’nin en uzun soluklu kurumsal sosyal sorumluluk projelerinden biri olan ETİ ÇEKÜL Kültür Elçileri Projesi’nin küçük üyeleri, her eğitim yılı sonunda olduğu gibi bu yıl da unutulmaya yüz tutmuş değerlerimize dikkat çekmek ve geniş kitlelerde farkındalık yaratabilmek adına İstanbul’da bir araya geldiler.

İstanbul Buluşmaları’nın bu yılki teması, teknolojinin gelişmesi ve yoğun şehirleşmenin de etkisiyle giderek unutulmaya başlanan “sokak oyunları” oldu. Proje kapsamında sokak oyunlarını yeniden canlandırmayı amaçlayan ETİ, Okan Bayülgen’le işbirliği yaptı. Projenin destekçisi Okan Bayülgen, Kültür Elçileri’nin eğitim aldıkları kentleri ziyaret ederek birbirinden ilginç sokak oyunlarını, çektiği fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirdi ve Türkiye’nin farklı kentlerine has, farklı sokak oyunlarını “Kaybolan Sokak Oyunları” sergisi ile ortaya çıkardı.

Okan Bayülgen’in objektifinden yansıyan bu özel kareler, Türkiye’nin dört bir yanındaki alışveriş merkezlerinde sergilenerek sokak oyunlarını geniş kitlelerle buluşturma fırsatı yaratacak.

Serginin İstanbul’da Yer Alacağı Alışveriş Merkezleri ve Tarihleri

İstanbul
• Cevahir AVM: 14 Aralık Çarşamba - 16 Aralık Cuma
• Optimum AVM: 17 Aralık Cumartesi – 19 Aralık Pazartesi
• İstinye Park: 20 Aralık Salı - 22 Aralık Perşembe
• Kanyon: 23 Aralık Cuma - 25 Aralık Pazar
• Carousel: 26 Aralık Pazartesi - 29 Aralık Perşembe


istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT