Sahir Abacı - Birinci Harman

Tarihler: 28 Nisan 2012 Cumartesi ~ 25 Mayıs 2012 Cuma

Yer: Fototrek Fotograf Merkezi

Adres: İstiklal Cad. Mısır Apt. No: 311 K.1 D.3 Beyoğlu, İSTANBUL İstanbul

Telefon: 0212 251 90 14 –0212 245 78 57

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 28, 2012 ~ May 25, 2012

BİRİNCİ HARMAN Fotograf Sergisi SAHİR ABACI’nın 2005 – 2010 yılları arasında çalıştığı farklı proje ve konulara ait fotograflardan oluşuyor. Sergi, ABACI’nın ilk kişisel sergisi olması sebebiyle BİRİNCİ HARMAN adını taşıyor.

Sergi, 27 Nisan 2012 Cumartesi günü saat 19:00’da 360 İstanbul sponsorluğundaki kokteyl ile açılacak ve 25 Mayıs 2012 tarihine kadar gezilebilecek.

BİRİNCİ HARMAN

Sanat eğitimi görmeye başladığım yıllardan itibaren, doğal olarak görsel sanatlar, özellikle de fotograf hep ilgi alanımdaydı. Çeşitli sanat dallarıyla ilişkili geçen eğitim ve çalışma yıllarının ardından, 35 yılın birikimiyle son beş yıldır yoğunlaştığım ‘fotograf’ tek uğraşım haline geldi.

Sergi 2005 – 2010 yılları arasında çalıştığım farklı proje ve konulara ait fotograflardan seçmeler niteliğindedir. İlk fotograf sergim olması nedeniyle de adı ‘ilk ürün’ anlamına gelen ‘Birinci Harman’dır.

Sıradan insanların, gündelik hayatlarını konu edinen ‘Yaşantı’, küçük işleri, küçük üretimi ve insanları anlatmayı deneyen ‘Şu Dünya’nın İşleri’, karmaşık kent yaşamının aynı zamanda içinde barındırdığı görselliği ortaya çıkarmaya çalışan ‘Yedi İklim, Dört Köşe’, doğanın ve yaşam ihtiyaçlarının ortaya çıkardığı grafik unsurların peşinde ‘Çizgiler’ çalışmalarından seçilen fotograflar Birinci Harman isimli sergimi oluşturuyor.

Sahir Abacı - Birinci Harman

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT