Defterleri Temize Çekiyoruz: Çocuk, Ergen ve Ailesi

Defterleri Temize Çekiyoruz: Çocuk, Ergen ve Ailesi

Etkinlik Söyleşi Defterleri Temize Çekiyoruz: Çocuk, Ergen ve Ailesi

Tarihler: 05 Mayıs 2019 Pazar ~ 05 Mayıs 2019 Pazar 18.00

Yer: Yapı Kredi Kültür Sanat - LOCA

Ücret: Ücretsiz

Adres: Tomtom Mahallesi, İstiklal Cd. No:161 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 252 47 00

Faks: 0212 293 07 23

Web: http://www.ykykultur.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 5, 2019 ~ May 5, 2019

Çocuk ve ergen psikanalizinin temel konularının ele alındığı “Psikanalistlerle Çocuk ve Ergen Söyleşileri”nin bu toplantısında, “Psikanaliz Defterleri - Çocuk ve Ergen Çalışmaları” dizisinin YKY’den çıkan ikinci kitabı olan “Çocuk, Ergen ve Ailesi”nde yer alan konular tartışılacak. Dizinin yayın kurulu üyeleri; Tijen Demirörs, Sezai Halifeoğlu, Talat Parman, Şeyda Postacı, Alper Şahin ve Neslihan Zabcı’nın katılacağı “Defterleri Temize Çekiyoruz” başlıklı toplantıda çocuklar, ergenler ve onların aileleriyle yapılan psikanalitik çalışmalar üzerinde durulacak.

Türkiye’de bir çocuk ve ergen psikanalizi kitaplığı oluşturmak amacıyla hazırlanan kitap dizisinin yeni kitabı “Çocuk, Ergen ve Ailesi”nde, kuşaklar ötesinden gelen yaşanmış olaylar, masallar ve sırlarla örülü bir hikâyenin içinde doğup büyüyen bebeğin yetişkin olma yolculuğu boyunca karşılaşacağı zorluklar, kuramsal ve klinik yönleriyle ele alınıyor. Toplantıda, kitapta yer alan yazılar hakkındaki okur ve izleyici görüşleri, eleştirileri ve katkıları alınarak bunların sonraki yayınlar için değerlendirilmesi amaçlanıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Konser Parti Müze Online Film Gösterimleri Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT