Aklım Kaçtı Gören Var mı ?

Tarihler: 28 Ocak 2016 Perşembe ~ 28 Ocak 2016 Perşembe 28 Ocak 2016 20:30

Yer: Ortaköy Afife Jale Sahnesi

Ücret: - Tam 34.00 TL Öğrenci 24.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Dereboyu Cad. Dere Çıkmazı Sok. No: 1 Ortaköy Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 260 02 16

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 28, 2016 ~ Oca 28, 2016
Kabare kültürünü yaşatmaya çalışan Kabare Dev Aynası'nın izleyicilerinin beğenisini kazanan oyunu "Aklım Kaçtı Gören Var mı?" 28 Ocak'ta Ortaköy Afife Jale Sahnesi'nde!

Başarılı bir şaka tiyatrosu olarak kabare bayrağını 16 yıldır büyük bir gururla taşıyan, Kabare Dev Aynası Tiyatrosu'ndan yüzünüzü güldürecek güzel bir güldürü: Aklım Kaçtı Gören Var mı?"

Aklım Kaçtı Gören Var mı?" güldürüsü, aklını kaçırmaya ramak kalmışların içlerini dökeyim derken büsbütün zıvanadan çıkışlarını komik bir dille anlatıyor.

Kimler yok ki bu zıvanadan çıkanlar arasında;Karısının kıskançlık krizi sonucu soluğu psikiyatri kliniğinde alan adam,  kocasının anlayışsızlığından bunalan kadın, eski şöhretini yitirmiş şarkıcı, her şeyi takıntı haline getirmiş takıntılı, hayatı herkesin elinde oyuncak olmuş kendi kararlarını bir türlü kendisi veremeyen adam, astroloji merakına saplanıp kalmış bu yüzden de mesleğini zora sokmuş burç meraklısı, ava giderken avlanan çapkın, apartmana zarar verdiği için sürekli eleştirdikleri apartman yöneticisini her defasında seçen 'bir türlü sakinleşemeyen“ apartman sakinleri...

Hepsini sayıp dökmeye ne gerek var, hepsi birbirinden kaçık işte!

Hem öyle kaçıklar ki hani çare bulsun diye bunları psikanalizin babası Freud'e götürseniz adam şifa bulacağım derken kafayı afiyetle yer!Elden ne gelir ? Gelip, görüp, hallerine bol bol gülmekten başka!

Tiyatromuz Hakkında Söylenenler:

Sevgili Kardeşim Ali Erdoğan seni kutluyorum. Başarılarının devamını diliyor ve seninle onur duyuyorum. Sevgiyle
LEVENT KIRCA

Zaman zaman uçuk diyoruz onlara, Absürt diyoruz, ama aldatmayalım kendimizi, gülmeyi onlardan öğreniyoruz. Ali Erdoğan, ülkeyi aydınlık, yüzü gülen yarınlara götürecek taze beyinlerin tipik bir örneği. Beynine sağlık Ali Erdoğan, kalemine kuvvet!
ZEKİ ALASYA

Ali Erdoğan insanlara iki saat boyunca kahkaha attırıyor.Kahkaha, kahkaha atanın zihnini açıyor.Kahkaha atanın zihni açılınca, kahkaha atan dünyaya daha rahat meydan okuyabiliyor.İnanmayacaksınız belki, ama insan vallahi iyiden iyiye ferahlıyor.
ÜSTÜN AKMEN

Ali Erdoğan, iyi ki beni aramaktan vazgeçmedin. Ben de iyi ki geldim ve seni izledim. Sahneye çok yakışıyorsun. İyi bir oyuncusun. Seni çok farklı rollerde izlemek isterim. Son sahnedeki oyunun için ayrıca kutluyorum
GÜLRİZ SURURİ

Özel tiyatro şövalyeliktir, kabare tiyatrosu Don Kişot’luktur. Günümüzde inadına tiyatro yapmak yürek ister Ali kardeşimi kutluyor, nice bol alkışlı oyunlarda buluşmak dileğiyle onu ve onun şahsında tüm kadrosunu sevgiyle kucaklıyorum. Gülü tarife ne hacet, Ali uzun yıllardır dostumuz, kardeşimiz.
ZİHNİ GÖKTAY

Ün ve para böylesine hedef seçilmişken; Adam, hem adam gibi adam, Hem onurlu bir mizahçı, Hem doğru dürüst bir tiyatrocu kalabilir mi? Evet… Ali Erdoğan’sa evet kardeşim hep böyle kal!
ENİS FOSFOROĞLU

Tiyatronun, sanatın hep geriye itelendiği bir dönemde perde açmanın ne demek olduğunu iyi bilirim. Kabare Dev Aynası Ekibini ve Ali Erdoğan’ı başarılarından dolayı çok önemsiyor ve sevgiyle kucaklıyorum.
KANDEMİR KONDU

Ali Erdoğan ın yazdığı kabare oyununu kendisinden ve ekibinden izledim. Çok başarılı buldum. Başarılarının devamını diliyorum. Daha nice yıllara… Nice oyunlar yazmasını isterim. Kutluyorum.
DEMET TANER

- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT