Gerçek Olmasın Sakın Bu

Tarihler: 04 Kasım 2021 Perşembe ~ 04 Kasım 2021 Perşembe 04 Kasım 2021 19:30

Yer: Profilo Kültür Merkezi Batı Alternatif Sahne

Ücret: - 70.00 TL Tam - 60,00 TL Öğrenci

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Cemal Sahir Cad. No: 33 Profilo Alışveriş Merkezi Zemin A Şişli İstanbul

Telefon: 0212 216 44 00

Faks: 0212 216 44 10

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 4, 2021 ~ Kas 4, 2021

Gerçek Olmasın Sakın Bu, seyircisi ile buluşuyor...

Oyun gerçek hikâyelerden beslenen, popülist bir polisiye roman yazarının, yeni kitabı “Taşra Cinayetleri”ne  konu olan genç bir kadının, toplumsal cinsiyet eşitliği temalı, gerçek hikâyesini yazmasıyla başlar. Romanında anlattığı kadına ulaşmak için bir hayli uğraşan yazar, sonunda onu bir ‘sanal sex sohbet’ sitesinde bulur ve kitabındaki açık kalan kısmı bu şekilde doldurur. Kadın ile sadece site üzerinden iletişime geçen yazar, başına geleceklerden habersiz romanını bitirir ve bastırır. Roman yayınlandıktan sonra kadın ile iletişimini kesip ‘sanal sex sohbet’ sitesinden ayrılan yazara ulaşan kadın ve hikayeye dahil olan farklı sosyokültürel kimlikli kişilerin, yazarı kendi hikayesindeki karakterleri tarafından boşluğa düşürerek, süreklendiği vicdan muhakemesini, kendi gözünden toplumsal kaygılarıyla gösterir.

Yazan: Oğuz Cabir Arslan
Yöneten: Ahmet Balta
Oyuncular, Oğuz Cabir Arslan, Cemre Beygüven, Berkay Şanveren, Mert Bostancı, Eren Mahir Budak, Murat Nemli
Reji asistanları: Rutkay Balcılar, Görkem Demirtaş
Ses Tasarım: Orhan Enes Kuzu
Işık Tasarım: TOF istanbul
Dekor tasarım: TOF istanbul
Kostüm Tasarım: TOF istanbul
Afiş tasarım: TOF istanbul

- Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına "Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme" sayfasından ulaşabilirsiniz.- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. - Katılımcılar/izleyiciler alana girerken muhakkak maske takmalı ve konser süresince maskelerini çıkarmamalıdır. Maske takma konusunda gereken hassasiyeti göstermeyenler uyarılmalıdır. Maske takmamakta ısrar edenler etkinlik alanı dışına çıkartılmalıdır.- Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile etkinlik gerçekleşecektir. - Öğrenci biletlerinin girişte öğrenci kimlik kartı ibrazı mecburidir.- Öğrenci kartı ibraz etmeyen kişilerden fiyat farkı alınacaktır.- 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır.- 7 yaş ve üzeri bilete tabidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT