Kırık Testi

Tarihler: 24 Mayıs 2010 Pazartesi ~ 24 Mayıs 2010 Pazartesi 24 Mayıs 2010 Pazartesi Saat: 20:30 - Saat: 20:30

Yer: Haldun Dormen Tiyatrosu

Ücret: 10,- TL

Nereden Alınır: www.taskislasahnesi.net

Adres: Ergenekon Cad. İdil Pasajı No: 60. Feriköy / Şişli/IST. Kadıköy İstanbul

Telefon: 0 212 230 67 51

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 24, 2010 ~ May 24, 2010

Nedir adil davranıldığını hissettiren? Nereden gelir ve nereye gider vicdanın sesi? Hrant`ın katillerinin aramızda gezdiği, Festus Okey`in iki yıldır kimlik tespitinin yapılamadığı, `Hayata Dönüş`lerde hayatların söndürüldüğü bir dönemde adalet bir oyundan başka ne olabilir? Ya da belki bir Kafka hikayesinden, gerçeğin gören gözler önünde sürekli şekil değiştirdiği, eğilip büküldüğü bir kurgudan başka? Kurtulmak için çaba gösterdikçe daha da derine çeken doymak bilmez bir bataklık gibi adalet oyunu, güçlünün tekelinde... Artık `oyun` devam edemez, ışıklar sönsün, perde kapansın! Sadece ses kalsın, dikkatle dinleyince duyulabilecek olan vicdanın sesi...

Namusunuza göz diken kimdi, bunu mu merak ediyorsunuz? İtibarınızı kurtarmak mı istiyorsunuz? Haydi, durmayın. Saldırın! Kimdi, deyin, kimdi? Öğrenene kadar da rahat bırakmayın. Kocanızdan, babanızdan miras kalan adınızı korumak için elinizden geleni yapın. Söz konusu şerefiniz, namusunuzsa bırakın aşkı, güveni. Acımayın, sorun. Üzülmeyin, aşağılayın. Namusunuza toz kondurmayın.

TAŞKIŞLA SAHNESİ olarak 24 Mayıs 2010 Pazartesi günü "Kırık Testi" adlı oyunumuzu "Mor Çatı Kadın Sığınağı Derneği" yararına sahnelemeye karar verdik.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT