Onikinci Gece

Tarihler: 22 Aralık 2014 Pazartesi ~ 22 Aralık 2014 Pazartesi 20:00

Yer: İş Sanat Kültür Merkezi

Ücret: 22.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 316 10 83

Web: http://http://www.isbank.com.tr

E Posta: issanat@isbank.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 22, 2014 ~ Ara 22, 2014

İş Oyuncuları “Perde” diyor… İş Bankası ve İştirak çalışanlarından meydana gelen İş Oyuncuları Tiyatro Topluluğu İngiliz yazar William Shakespeare’in en çok sergilenen komedyalarından biri olan On İkinci Gece’yi kendilerine has yorumlarıyla bir kez daha sahneye taşıyor.

Shakespeare’e başka bir açıdan bakmayı denedikleri oyunun bundan önce 2013’te yapılan galası ile sahneye adım atan topluluğa yine İş Bankası’nın müzikle ilgilenen çalışanlarının oluşturduğu “İş Bankası Orkestrası” eşlik ediyor.

Yönetmenliğini tiyatronun genç ve başarılı yönetmeni ve aynı zamanda bir İş Bankası çalışanı olan Abdullah Cabaluz’un üstlendiği On İkinci Gece, kurum çalışanlarının arasında güven, dayanışma ve motivasyonu tiyatro çalışmaları ile sağlamak amacıyla sahnelenen yapımlara verilen “Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü”ne layık bulundu. Klasik olanı çağdaş olanla buluşturarak kendi oyun evrenini yaratan İş Oyuncuları seyirciyi çok tanıdık ama bir o kadar da masalsı bir evrene çağıran yorumuyla, bu evrensel yazarı günümüz seyircisiyle yeniden buluşturuyor.

“Oyundan elde edilen gelirler TOÇEV’e bağışlanacaktır”.

Lütfen dikkat!Bu etkinlik Özel Kurallara tabidir.

Kurallar

- Geç gelen izleyiciler yalnızca ilk alkış arasında salona alınır. (Salona alınan izleyiciler kendi yerlerine geçme imkânları yoktur.) İlk alkışı kaçıran izleyiciler gösteri arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan gösterilerde izleyici salona alınmaz.
- Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocukların etkinliklere getirilmemesi rica olunur.
- Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.
- Etkinlik esnasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Cihazların gösteriden önce vestiyere teslim edilmesi önemle rica olunur.
- Öğrenci, öğretmen, 65 yaş üstü izleyiciler, İş Bankası mensup ve emeklileriyle İş Bankası iştirakleri çalışanları için yalnızca 3.kademede uygulanır.
- İndirimli biletler, Biletix Perakende Satış Noktaları, Biletix Çağrı Merkezi ve İş Sanat Kültür Merkezi Gişesi'nden alınabilir.
- Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca İş Sanat Ana Gişesinde satılmaktadır. Her bir öğrenci, öğrenci kimliği göstermek şartıyla her etkinlik için bir adet bilet satın alabilir.
- Elde olmayan nedenlerden dolayı etkinliklerde değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT