Yaşasın Büyüyorum - Çocuk Oyunu

Tarihler: 31 Mart 2012 Cumartesi ~ 31 Mart 2012 Cumartesi - Saat: 11:15

Yer: Profilo Alışveriş Merkezi

Ücret: Ücretsiz

Nereden Alınır: 0212 216 43 69

Adres: Cemal Sahir Cad. Mecidiyeköy İstanbul İstanbul İstanbul

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Mar 31, 2012 ~ Mar 31, 2012

Sömestir tatilinde çocuklara ücretsiz tiyatro keyfi

Pınar Çocuk Tiyatrosu ile öğrenciler büyüme yolculuğuna çıkıyor

Çeyrek asırdır çocukları tiyatro ile buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, Yaşasın Büyüyorum oyunuyla yarıyıl tatilinde çocuklarını tiyatroya götürmek isteyen ailelerin tercihi oluyor. Bir çocuğun doğumdan ergenliğe kadarki renkli dünyasını gözler önüne seren Yaşasın Büyüyorum, her cumartesi ve pazar 11.15’te Profilo Alışveriş Merkezi'nde öğrencileri bekliyor.

Çocukların bedensel gelişimine olduğu kadar zihinsel gelişimine de destek olmak için 25 yıl önce perdelerini açan Pınar Çocuk Tiyatrosu, yarıyıl tatilinde çocuğuyla kaliteli zaman geçirmek için kültürel faaliyetlere ağırlık veren aileleri bekliyor..

Bugüne kadar Türkiye’nin her bölgesinde yaklaşık 3 milyon çocuğu tiyatro ile ücretsiz olarak buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu’nun bu sezon sahnelediği Yaşasın Büyüyorum oyunu, minik izleyicilerden büyük ilgi görüyor. Oyunun başkahramanı Can, sahnede doğumdan ergenliğine dek büyüme macerasını izleyicilerle paylaşıyor. Ona bu çok özel ve keyifli yolculukta, oyun boyunca sahnede anlatıcı görevini de üstlenen, iyi şansı ve hayatın olumlu yanlarını temsil eden Pofi ile kötü şansı ve olumsuzlukları yansıtan Gofi eşlik ediyor. Bir çocuğun doğumu ve hayatla tanışması, anaokulu macerası, okulu, öğretmenleri, arkadaşları, büyüme halleri ve gelecek hayalleri Can’da hayat buluyor. Hayallerinin peşinden giden Can’ın bu eğlenceli ve serüvenlerle dolu yolculuğunu izleyen çocuklar, Can’ın dünyasının ve kendi hayatlarının birçok ortak noktası olduğunu görüyor.

Yaşasın Büyüyorum, her cumartesi ve pazar 11.15’te Mecidiyeköy'deki Profilo Alışveriş Merkezi’nde minik izleyicileri ile buluşuyor. Oyun, 31 Mart’a kadar devam edecek. (Ayrıntılı bilgi 0212 216 43 69 numaralı telefondan alınabilir.)

Yaşasın Büyüyorum Künyesi
Yazan : Özden İnal
Yöneten : Veysel Sami Berikan
Oynayanlar : Betül Efe, Ömer Fırat Köker, Çiğdem Aygün, Nurçin Karabıyık, Cansın Bezircilioğlu, S. Cem Şener Dans : Rusudan Savanlli
Müzik : Gürhan Yüksel
Dekor : Şakir Demirpehlivan
Kostüm : Onur Özcan
Sahne Amiri : Münevver Tepe
Işık Tasarım : Mustafa Türkoğlu
Ses Tasarım : Erkan Karabulut
Dekor Teknisyenleri: Arslan Yılmaz, Erdoğan Saday
Genel Sanat Yönetmeni: Şakir Demirpehlivan

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

bence çok güzel
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT